Aşina olmayanlarınız için, ne zaman ve nerede ziyaret ettiğinizle ilgili soruları her yanıtladığınızda size ödeme yapacak olan google ödülleri adlı bir uygulama var.

Cevabı zaten biliyorlar. Çünkü sadece son zamanlarda ziyaret ettiğiniz yerleri sorarlar.

Örneğin, bugün bir Wendy’ye gidersem, yarın son zamanlarda aşağıdaki yerlerden hangilerini ziyaret ettiğinizi soran bir soru alacağım; Olası cevaplardan biri, Wendy’nin ve var olmayan işletmelerden oluşan diğer 4 olası cevap olacaktır.

Ardından, bu tür bir işletmeyi ne zaman ziyaret ettiğim ve hangi ödeme yöntemini kullandım vb. Gibi takip soruları soracak.

Sorum şu ki neden? Zaten bilgi sahibi oldukları her yanıt verdiğimde neden bana bir dolara yakın ödeme yapsınlar? Tam olarak ne yapıyorlar? Dürüstlüğümü ölçmek mi?

Author

47 Comments

1. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten ciddiyim çok iyi, saolun 09-02-2021 20:37:54

2. Bayburt dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun , doruk – 296

3. Adana merkezden ben Emine. Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 09-02-2021 20:42:40

4. Gümüşhane dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, sağolun , doruk – 423

5. selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Sivas merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 00:18:23

7. Muş merkezden ben gaye. Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, saolun 10-02-2021 00:21:21

8. Samsun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, saolun 10-02-2021 00:39:16

9. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 10-02-2021 00:41:16

10. Iğdır dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . Mrb paylaşımın süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , memo – 125

11. Gümüşhane dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 320

12. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler

13. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 19

14. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 169

15. Hakkari merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 10-02-2021 10:52:29

16. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, teşekkürler , hatice – 346

17. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, saolun , ziya – 380

18. Batman merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 20-02-2021 18:58:58

19. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

20. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

21. Manisa merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 23-02-2021 07:22:19

22. Kırşehir dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 105

23. Adıyaman dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . Selam siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 437

24. Çorum merkezden ben gaye. Mrb sayfan inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-03-2021 08:30:48

25. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. Selam web siteniz inanki çok iyi, sağolun , hatice – 441

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 23

27. Bartın dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 468

28. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Bilecik merkezden ben . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2021 05:43:33

30. Çankırı dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . Slm sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 213

31. Mersin dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 461

32. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

33. Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

34. Artvin merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun 07-05-2021 00:05:32

35. Selam herkese sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler

36. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. Mrb sayfan valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 173

37. Kars merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-05-2021 20:22:04

38. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 236

39. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 448

40. Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

41. Ankara merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 02-06-2021 16:46:56

42. Rize merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, tebrikler 09-06-2021 12:14:03

43. Bu konu : ” Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? ” çok güzel. Slm siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 48

44. Niğde dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 485

45. Kırıkkale dan kimler var. Google, Telefonunuzu İzleyerek Zaten Bu Bilgiye Sahipken Ziyaret Ettiğiniz Yerlerle İlgili Soruları Yanıtlamak İçin Neden Size Ödeme Yapıyor? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 163

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link