Kategoriler
Genel

"Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir

Şimdi hepsi anlam kazanıyor. Ulusal bir olağanüstü hal ilan ettiler. Trump, "Ulusal acil bir durumda birçok insanın bile bilmediği güçlerim var" dedi. Bunlar Obama'nın NDAA ile ele geçirdiği güçlerdir, iirc. Tüm silahları onlara karşı döndürülüyor.

Google, en büyük "go-to" bilgi kaynağıdır. Tüm arama trafiğinin en az% 70'ini oluşturur.

Trump "Sitede çalışan 1.700 mühendisimiz var" ve Google'ın görünüşe göre böyle bir şey duymadım, Google'ın öğrendiğimiz zamanda Google'ın ele geçirildiğini öğrendiğini düşünüyorum – kek!

Ve bu arada, sansür algo'nun kaldırılması, fırtınanın kitlesel olarak ifşası dışında hiçbir durumda geçerli olmayacaktı.

Bunu BU FIRÇA olduğunu teyit ediyorum. Virüsle bir bilgi açısından başa çıkmamıza yardımcı olmak için sadece ele geçirselerdi, algo ile bu ölçüde karıştırmak için bir neden olmazdı. Renksiz ve diğer tüm şeylerle ilgili bilgiler bir virüsle ilgili değildir. Bu, bunların hiçbirinin gerçekten bir virüsle ilgili olmadığı anlamına gelir.

Düşünce için sadece yiyecek. Kemer bağlamak.

Vatanseverler Kontrol Altında

https://voat.co/v/GreatAwakening/3710093

“"Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir” için 15 yanıt

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, şukuladım 17-03-2020 18:51:57

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 18-03-2020 01:30:06

Muş merkezden ben Emine. Mrb web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 18-03-2020 03:07:05

Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-03-2020 20:00:18

Gümüşhane merkezden ben ali. Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-03-2020 19:18:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir