Şimdi hepsi anlam kazanıyor. Ulusal bir olağanüstü hal ilan ettiler. Trump, "Ulusal acil bir durumda birçok insanın bile bilmediği güçlerim var" dedi. Bunlar Obama'nın NDAA ile ele geçirdiği güçlerdir, iirc. Tüm silahları onlara karşı döndürülüyor.

Google, en büyük "go-to" bilgi kaynağıdır. Tüm arama trafiğinin en az% 70'ini oluşturur.

Trump "Sitede çalışan 1.700 mühendisimiz var" ve Google'ın görünüşe göre böyle bir şey duymadım, Google'ın öğrendiğimiz zamanda Google'ın ele geçirildiğini öğrendiğini düşünüyorum – kek!

Ve bu arada, sansür algo'nun kaldırılması, fırtınanın kitlesel olarak ifşası dışında hiçbir durumda geçerli olmayacaktı.

Bunu BU FIRÇA olduğunu teyit ediyorum. Virüsle bir bilgi açısından başa çıkmamıza yardımcı olmak için sadece ele geçirselerdi, algo ile bu ölçüde karıştırmak için bir neden olmazdı. Renksiz ve diğer tüm şeylerle ilgili bilgiler bir virüsle ilgili değildir. Bu, bunların hiçbirinin gerçekten bir virüsle ilgili olmadığı anlamına gelir.

Düşünce için sadece yiyecek. Kemer bağlamak.

Vatanseverler Kontrol Altında

https://voat.co/v/GreatAwakening/3710093

Author

135 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, şukuladım 17-03-2020 18:51:57

2. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 18-03-2020 01:30:06

4. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

5. Muş merkezden ben Emine. Mrb web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 18-03-2020 03:07:05

6. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-03-2020 20:00:18

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

8. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

9. Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

10. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-03-2020 19:18:29

11. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-03-2020 17:54:37

13. Amasya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-04-2020 11:44:30

14. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten cidden hayran edici, tebrikler

16. Hakkari merkezden ben ali. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 01:14:40

17. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-04-2020 23:57:05

18. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler

19. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 17-04-2020 23:52:12

20. Bartın merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, tebrikler 19-04-2020 08:23:27

21. Denizli merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler 20-04-2020 01:50:55

22. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

23. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun

24. Slm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım cidden mükemmel, sağolun 03-05-2020 20:17:25

26. Van merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, saolun 04-05-2020 14:48:57

27. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun

28. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Slm siten yeminle çok güzel, şukuladım 08-05-2020 05:11:27

29. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

31. Bartın merkezden ben Emine. Selam herkese siten vallaha çok güzel, şukuladım 03-06-2020 22:18:38

32. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Batman merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-06-2020 14:09:09

34. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-06-2020 20:12:13

35. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler 30-06-2020 01:12:51

36. Eskişehir merkezden ben Emine. Mrb web siteniz inan ki iyi, tebrikler 04-07-2020 05:36:18

37. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

38. Kırıkkale merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 20-07-2020 19:25:39

39. Sinop merkezden ben banu. Slm web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım 25-07-2020 04:29:37

40. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

41. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

42. Düzce merkezden ben ziya. Slm sayfanız harbiden iyi, şukuladım 05-08-2020 09:36:53

43. Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 13:59:33

44. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

45. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

46. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

47. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 24-08-2020 02:11:33

48. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

49. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

50. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

51. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-09-2020 01:50:41

52. Selamlar sayfa vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

53. Gürbüz Reply

Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

54. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten inanki dikkat çekici, saolun 17-09-2020 02:24:26

55. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

56. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 20:11:26

57. Gümüşhane dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım , mehmet – 411

58. Selam sayfa inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

59. Ardahan merkezden ben hatice. Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-11-2020 02:09:11

60. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Merhabalar sayfanız valla güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 30

61. Tekirdağ dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 316

62. Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım

63. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, teşekkürler 23-11-2020 06:46:30

64. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, saolun

65. Edirne dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Mrb bu web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 333

66. Slm paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım

67. Rize merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 23:05:09

68. Gürbüz Reply

Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 294

69. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 324

70. Karabük dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 347

71. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım 31-12-2020 07:15:03

72. Gürbüz Reply

Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 329

73. Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 01-01-2021 11:24:00

74. Bilecik dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 105

75. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, saolun , hatice – 359

76. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Selam siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 434

77. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 40

78. Sinop dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Selam paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 497

79. Malatya dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Selamlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım , – 140

80. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

81. Gümüşhane dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, saolun , emin – 444

82. Malatya dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Mrb siteniz gerçekten iyi, tebrikler , Emine – 4

83. Gürbüz Reply

Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 298

84. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Selam web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 351

85. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 257

86. Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler

87. Bilecik merkezden ben ziya. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım 27-01-2021 08:13:54

88. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 220

89. Bolu dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Slm sayfan ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 314

90. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 122

91. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki güzel, linkedinde paylaştım , – 186

92. Mersin merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun 04-02-2021 00:43:11

93. Diyarbakır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, saolun 04-02-2021 15:31:20

94. Sivas merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 06:49:14

95. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun , doruk – 173

96. Osmaniye merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım inanki mükemmel, sağolun 22-02-2021 12:23:01

97. Nevşehir merkezden ben emin. Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-02-2021 04:02:14

98. Gümüşhane dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 67

99. Burdur dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun , hatice – 164

100. Bartın dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ali – 369

101. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 30-03-2021 09:51:45

102. Kars merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 23:16:47

103. Ankara merkezden ben Hasan. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-04-2021 00:42:22

104. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 11-04-2021 21:48:03

105. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 46

106. Bu konu : ” "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 261

107. Batman dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 126

108. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 434

109. Malatya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım 03-05-2021 07:45:42

110. Samsun dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 18

111. Edirne dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Slm web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 398

112. Trabzon merkezden ben memo. Merhabalar sayfan ciddiyim mükemmel, saolun 18-05-2021 13:11:52

113. Selam paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

114. Balıkesir dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Merhaba paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 184

115. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 03-06-2021 15:06:59

116. Karabük dan kimler var. "Google Ters Çevrildi" Değil, Acil Durum Yetkileri Başkanın Kendilerine Kamu Hizmetlerini Bildirmesine ve Kontrolü Ele Geçirmesine İzin Verir . Slm web siteniz cidden çok iyi, şukuladım , banu – 489

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link