Yani bu çılgınca ve her zamanki rastgele YouTube öneriniz olamayacak kadar büyük bir tesadüf.

Şarkı “Daði Freyr (Daði & Gagnamagnið) – Think About Things”

Covid nedeniyle bir yıldan fazla bir süredir ilk kez bazı arkadaşlarım ziyaret ediyordum, ortak Eurovision aşkımız hakkında konuşmaya başladık ve beni telefonlarında oynadılar, son yıllarda yarışmaya girecek olanlardan biri. normal bir şekilde ilerlemişti. Birkaç gün sonra YouTube ana ekranımın üst kısmında aynı şarkıyı tavsiye ettim.

Birkaç nokta:

• Bu grubu hiç aramadım / dinlemedim (veya bu konuda İzlanda dilinde herhangi bir şey)

• Bir yıldan fazla bir süredir Eurovision ile ilgili hiçbir şey araştırmadım.

• YouTube’da başka herhangi bir İzlandalı grubu veya benzerini dinlemiyorum, birçok farklı tarz dinliyorum ve bu şarkıyı sevmediğimden değil, ancak bu genellikle önerilenlerden çok farklı, dikkat çekmek.

• Sanatçının adı teşhis edecek kadar net bir şekilde telaffuz edilmedi, ne ben ne de arkadaşlarımın nasıl doğru telaffuz edileceğine dair hiçbir fikrim yok.

• Parçanın adı hiç konuşulmadı.

• Bir keresinde sadece şarkı yüksek sesle çalındı.

• WiFi’lerine bağlı değildim, bu yüzden IP bağlantısı yok.

• Videoya tıkladığımda şarkının veya sanatçının adını bilmiyordum, sadece arkadaşıma sordum çünkü çok tanıdık geldi.

• Eurovision kliplerini ve gruplarını bir veya iki yıldan uzun bir süre önce izlememe rağmen, bundan sonra bugüne kadar Eurovision veya gruplarla ilgili video tavsiyeleri almadım.

Bu beni, google asistanının cebinizdeyken parçaları tanımladığına ve ardından bunu YT önerileriyle beslediğine, o veya asistanın “Eurovision” u duyduğuna ve tesadüfen çalınan tek ve tek şarkıyı tavsiye ettiğine inanmamı sağlardı. dikkatle dinliyorlar. Bu ilk kez olmuyor (özellikle rastgele ürünlerden bahsederken, sonra onlar için reklamlar alırken vb.) Ama bu, bunun gerçekten olduğuna dair sahip olduğum en sağlam kanıt, bu şarkı çok belirsiz ve normalde izlediklerimin dışında. Bunun bir tesadüf olması için YouTube’da.

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , – 143

2. Kilis merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 03:55:06

3. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, sağolun 15-04-2021 04:04:38

4. Mardin merkezden ben hatice. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-04-2021 01:34:11

5. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten valla dikkat çekici, sağolun 02-05-2021 18:50:43

6. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 204

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link