Yani bu çılgınca ve her zamanki rastgele YouTube öneriniz olamayacak kadar büyük bir tesadüf.

Şarkı “Daði Freyr (Daði & Gagnamagnið) – Think About Things”

Covid nedeniyle bir yıldan fazla bir süredir ilk kez bazı arkadaşlarım ziyaret ediyordum, ortak Eurovision aşkımız hakkında konuşmaya başladık ve beni telefonlarında oynadılar, son yıllarda yarışmaya girecek olanlardan biri. normal bir şekilde ilerlemişti. Birkaç gün sonra YouTube ana ekranımın üst kısmında aynı şarkıyı tavsiye ettim.

Birkaç nokta:

• Bu grubu hiç aramadım / dinlemedim (veya bu konuda İzlanda dilinde herhangi bir şey)

• Bir yıldan fazla bir süredir Eurovision ile ilgili hiçbir şey araştırmadım.

• YouTube’da başka herhangi bir İzlandalı grubu veya benzerini dinlemiyorum, birçok farklı tarz dinliyorum ve bu şarkıyı sevmediğimden değil, ancak bu genellikle önerilenlerden çok farklı, dikkat çekmek.

• Sanatçının adı teşhis edecek kadar net bir şekilde telaffuz edilmedi, ne ben ne de arkadaşlarımın nasıl doğru telaffuz edileceğine dair hiçbir fikrim yok.

• Parçanın adı hiç konuşulmadı.

• Bir keresinde sadece şarkı yüksek sesle çalındı.

• WiFi’lerine bağlı değildim, bu yüzden IP bağlantısı yok.

• Videoya tıkladığımda şarkının veya sanatçının adını bilmiyordum, sadece arkadaşıma sordum çünkü çok tanıdık geldi.

• Eurovision kliplerini ve gruplarını bir veya iki yıldan uzun bir süre önce izlememe rağmen, bundan sonra bugüne kadar Eurovision veya gruplarla ilgili video tavsiyeleri almadım.

Bu beni, google asistanının cebinizdeyken parçaları tanımladığına ve ardından bunu YT önerileriyle beslediğine, o veya asistanın “Eurovision” u duyduğuna ve tesadüfen çalınan tek ve tek şarkıyı tavsiye ettiğine inanmamı sağlardı. dikkatle dinliyorlar. Bu ilk kez olmuyor (özellikle rastgele ürünlerden bahsederken, sonra onlar için reklamlar alırken vb.) Ama bu, bunun gerçekten olduğuna dair sahip olduğum en sağlam kanıt, bu şarkı çok belirsiz ve normalde izlediklerimin dışında. Bunun bir tesadüf olması için YouTube’da.

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , – 143

2. Kilis merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 03:55:06

3. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, sağolun 15-04-2021 04:04:38

4. Mardin merkezden ben hatice. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-04-2021 01:34:11

5. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

6. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten valla dikkat çekici, sağolun 02-05-2021 18:50:43

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 204

8. Çanakkale merkezden ben ali. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 05-05-2021 22:03:20

9. Ağrı dan kimler var. Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. . Slm web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 252

10. Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, sağolun 08-05-2021 16:05:31

11. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 232

12. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 388

13. Trabzon merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, sağolun 21-05-2021 18:03:10

14. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-05-2021 18:05:21

15. Hatay dan kimler var. Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. . Slm paylaşımınız inan ki iyi, face de paylaştım , – 321

16. Amasya dan kimler var. Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 46

17. Burdur merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-05-2021 03:48:29

18. Sinop merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 02-06-2021 13:19:12

19. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım

20. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun , gaye – 418

21. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

22. Çorum merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-06-2021 23:26:54

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 429

24. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 350

25. Balıkesir merkezden ben banu. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 12-07-2021 03:15:37

26. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 427

27. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, teşekkürler , gaye – 34

28. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 110

29. Bu konu : ” Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun , doruk – 306

30. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. . Selam web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 37

31. Giresun dan kimler var. Google, yakın zamanda isminden bahsedilmeden çalınan belirsiz bir İzlanda şarkısı için YouTube videolarını öneriyor. . Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 392

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link