Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim?

Trump destekçisi değilim ama şu anda sansürle olanlara% 100 karşıyım. Bu, Google’a nasıl daha az bağımlı olabileceğim konusunda daha fazla bilgi istememe neden oldu.

Google olmayan ve Firefox olmayan tarayıcıları aramaya başladım … Epic Privacy Browser ve Brave Browser gibi birkaçına ait bilgileri gördüm. Verilerinizi izlemeyen bu veya benzeri tarayıcılarla deneyimi olan var mı?
Google tabanlı bir Android telefonum var. Gmail dışında Google’dan kurtulmak için bunu nasıl değiştireceğini bilen var mı?

Düşünceler? Öneriler?

“Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim?” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 369

2. Hatay merkezden ben Aylin. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 10-01-2021 09:23:33

3. Bu konu : ” Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 71

4. Amasya dan kimler var. Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim? . Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 281

5. Bu konu : ” Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 413

6. Kırşehir merkezden ben hatice. Selam herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-01-2021 13:27:16

7. Isparta dan kimler var. Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim? . Selam sayfanız yeminle iyi, şukuladım , Gürbüz – 364

8. Erzincan merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım 22-01-2021 12:10:18

9. Burdur dan kimler var. Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim? . Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 151

10. Kırklareli dan kimler var. Google’a bu kadar bağımlı olmayı nasıl bırakabilirim? . merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 213

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link