Google’a karşı mücadele etmek

Öğrencileri arasında bir kompozisyon yazma yarışmasına sponsorluk yapan bir koleje gittiğinizi hayal edin. Deneme yarışmasının galibi gelecek yıl ücretsiz eğitim alacak. Yarışma size ve başka bir öğrenciye daraldı, ancak bölüm başkanı gerçekten diğer öğrencinin kazanmasını istiyor, bu yüzden jüri komitesi onu okuma şansı bile bulamadan, bölüm başkanı makalenizi yok eder. Diğer öğrenci ücretsiz dersi kazanır.

Adil değil, değil mi?

İşte Google’ın muhafazakar yazarlara yaptığı tam olarak bu. Ve bunu kanıtlamanın bir yolunu buldum.

Bazıları solda ve bazıları sağda olmak üzere rastgele birkaç yazarın rastgele birkaç makalesinden rastgele birkaç kelime aldım ve birkaç farklı arama motorunda aramalar yaptım. Sonra makalenin hangi pozisyonda geldiğini görmek için saydım. Sonuçlar bunlardı.

r / komplo - Google'a karşı mücadele

ungoogle.us

“Google’a karşı mücadele etmek” üzerine 12 yorum

1. Aydın merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-09-2020 00:24:44

2. Mersin merkezden ben ziya. Slm siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-09-2020 04:15:12

3. Giresun merkezden ben Aylin. Slm sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 17:31:13

4. Bursa merkezden ben doruk. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 14:15:41

5. Bu konu : ” Google’a karşı mücadele etmek ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 477

6. İzmir dan kimler var. Google’a karşı mücadele etmek . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 72

Yorum yapın