Google’ın çılgın bir adamı küresel mikrofonda resim kutusu veri göndermeye devam etmesinin gerçek nedeni

sizi, Google’ın veri istilacı uygulamaları hakkında şikayet etmekten uzaklaştırmaktır. facebook cambridge analytica 2017 skandalı hatırlıyor musunuz? Facebook’ta kitleler kendi kişisel verilerini ciddiye almadıkları için bizim iznimiz olmadan üçüncü şahıs şirketlere satarak savaştı ve öfkelendi. Google, facebook’un yaptığı yanlışların ötesinde waaaaaaay, tam anlamıyla söylediklerimizi kelime kelime izliyorlar. İnsanların google’a isyan etmemelerinin tek nedeni, insanların dikkatini dağıtmak için çılgın adamı ve resim kutusunu kullanmalarıdır. Kafamızı karıştırmak için kullanılan bir şok şovu, bittiğinde insanlar facebook gibi google’a karşı dönecekler.

Bu konudaki kişisel inancım sonsuza kadar sürebilir mi? söylemesi zor, istilacılığın bir kısmını geri çekmeleri gerekiyordu çünkü insanlar huzursuz oluyor ve aynı kalıpları defalarca fark ediyorlar. 15. kez insanları kandıramazsın, ona ilaç verdiğinde, yarın sosyopat olarak% 100 geri döneceğini çok iyi bildiğimizde. Bu yoldan daha önce geçmiştik. ayrıca retorikler artık o kadar etkili değil, BLM 2 veya georgle floyd 2 isteyen var mı? Hayır, ilk kez zaten kandırıldık, aslında bu sorunlar sadece gerçek sorunu önlemek için sapmalar.
Kullandıkları ses kartı ile aynı. Hayır, google mr’a karşı çıktığım için kimse bana kıkırdamıyor. sosyopat, bu sadece kaydettiğin bir ses tahtası ve beni hatalı olduğuma inandırmak için kulaklarıma spam göndermeye devam ediyorsun. Bunun nereye gideceğinden emin değilim, bir noktada halk, birlikte oynamanın aptalca olduğunu görecek

“Google’ın çılgın bir adamı küresel mikrofonda resim kutusu veri göndermeye devam etmesinin gerçek nedeni” üzerine 16 yorum

1. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-08-2020 06:25:46

2. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:00

3. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-10-2020 04:51:37

4. Diyarbakır dan kimler var. Google’ın çılgın bir adamı küresel mikrofonda resim kutusu veri göndermeye devam etmesinin gerçek nedeni . Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 9

5. Bu konu : ” Google’ın çılgın bir adamı küresel mikrofonda resim kutusu veri göndermeye devam etmesinin gerçek nedeni ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok güzel, şukuladım , ziya – 198

6. Bu konu : ” Google’ın çılgın bir adamı küresel mikrofonda resim kutusu veri göndermeye devam etmesinin gerçek nedeni ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 416

Yorum yapın