Bunun ulusal veya uluslararası olarak geçerli olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok; yaşadığım yerde, Google internet servis sağlayıcıları için tüm rekabeti bastırıyor. Yüksek hızlı interneti bir sonraki adam kadar seviyorum, ancak Google’ın görünüşte bir tekelleştirme girişiminde her internet sağlayıcısını baltalamanın biraz kabataslak olduğunu düşünüyorum. Sansür ve şeffaflık konusundaki geçmiş performanslarını bilmek beni rahatsız ediyor. Düşüncesi olan var mı?

Author

9 Comments

1. Karabük merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-04-2021 07:18:10

2. Niğde dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 77

3. Sivas merkezden ben gaye. Selam web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-04-2021 07:42:16

4. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. Rize dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , Hasan – 460

6. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link