Bunun ulusal veya uluslararası olarak geçerli olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok; yaşadığım yerde, Google internet servis sağlayıcıları için tüm rekabeti bastırıyor. Yüksek hızlı interneti bir sonraki adam kadar seviyorum, ancak Google’ın görünüşte bir tekelleştirme girişiminde her internet sağlayıcısını baltalamanın biraz kabataslak olduğunu düşünüyorum. Sansür ve şeffaflık konusundaki geçmiş performanslarını bilmek beni rahatsız ediyor. Düşüncesi olan var mı?

Author

31 Comments

1. Karabük merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-04-2021 07:18:10

2. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun

3. Niğde dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 77

4. Sivas merkezden ben gaye. Selam web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-04-2021 07:42:16

5. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

6. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, sağolun

7. Rize dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , Hasan – 460

8. Mrb siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Siirt dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Selamlar paylaşımın inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 463

11. Düzce dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 47

12. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Burdur merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım 06-05-2021 22:36:06

15. Ankara merkezden ben memo. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-05-2021 10:14:02

16. Kilis dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 74

17. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 474

18. Artvin dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 46

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 170

20. Bu konu : ” Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 115

21. Bitlis dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, saolun , – 312

22. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

23. Bu konu : ” Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 412

24. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

25. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 427

26. Bu konu : ” Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 53

27. Edirne dan kimler var. Google’ın interneti tekeline almaya çalışması korkutucu . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, saolun , Gürbüz – 94

28. Giresun merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım 10-07-2021 16:26:07

29. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-07-2021 11:21:40

30. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım 28-07-2021 11:00:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link