O kutuda ne gördüğünü sorgulamak her zaman iyidir. “Tüm Google çalışanlarını öldürmek istiyorum” diyen bir ses klibimi alırsanız, Tanrıya şükür sadece google ile toplanıp gitmeyin, julio bir katildir! Bu noktada, o kutudan gelen her şey gerçekliğin çarpık bir versiyonudur. 2 yıl boyunca verilerimin internete sızdırıldığını ve 3 işin kaybedildiğini, 2 haftalığına kendi isteğim dışında bir akıl hastanesine gönderilmesinin ardından işimi bu yüzden kaybettiğimi ve çevrimiçi deneyimim gibi küçük şeylerin olduğunu anlayamıyorlar. sabote edildi, bana pedofil dedi, izlediğim seğirme yayıncılarını bana karşı çevirdi, histerik bir şekilde güldüğüm kaydedilmiş kliplerimi kullanarak bana karşı dönmelerini sağlamak için insanlara defalarca yayınladı ve tembel olduğum diğer 3000 örnek söz, bana “onları öldür” demek istememi sağlar. İnsanların beni hala yeterince mantıklı görmesi güzel. Teşekkürler

Author

68 Comments

1. Konya merkezden ben banu. Merhaba web siteniz cidden iyi, saolun 29-08-2020 04:09:56

2. Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler 29-08-2020 05:14:15

3. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler 29-08-2020 05:24:55

4. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

6. Elazığ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun 31-08-2020 08:50:01

7. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

8. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-09-2020 05:35:20

9. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

10. Nevşehir merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım 11-09-2020 07:04:05

11. Kars merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 04:59:18

12. Selamlar sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

14. Çankırı merkezden ben ziya. Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-10-2020 19:35:59

15. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 253

16. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 42

17. Ankara dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Selam herkese paylaşım vallaha güzel, şukuladım , ali – 104

18. Bingöl merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 27-10-2020 13:42:08

19. Sivas dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 261

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 117

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 481

22. Muğla dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 398

23. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 267

24. Mardin dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun , ali – 296

25. Amasya merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:12:13

26. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 161

27. Burdur merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, saolun 13-12-2020 06:21:15

28. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun , ahmet – 17

29. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

30. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

31. Mardin merkezden ben Aylin. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-12-2020 05:51:33

32. Rize merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 23-12-2020 09:04:35

33. Karabük merkezden ben mehmet. Selamlar web siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-12-2020 11:02:59

34. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 27-12-2020 21:05:17

35. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Emine – 276

36. Diyarbakır dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 55

37. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, tebrikler , banu – 380

38. Denizli dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Selam sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 292

39. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 482

40. Bitlis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, teşekkürler 11-01-2021 21:22:45

41. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 441

42. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Selam sayfan vallaha iyi, teşekkürler , ali – 312

43. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

44. Niğde dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 95

45. Balıkesir merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler 13-02-2021 11:21:46

46. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 18-02-2021 14:11:57

47. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inanki çok iyi, saolun 20-02-2021 17:40:41

48. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

49. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler

50. Giresun dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Merhaba sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 303

51. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

52. Bartın dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 63

53. Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, tebrikler 19-03-2021 14:09:17

54. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 22

55. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 307

56. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

57. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 60

58. Ağrı dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 331

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 118

60. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım , ziya – 165

61. Kırklareli dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Mrb sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım , emin – 155

62. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 89

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link