Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler

O kutuda ne gördüğünü sorgulamak her zaman iyidir. “Tüm Google çalışanlarını öldürmek istiyorum” diyen bir ses klibimi alırsanız, Tanrıya şükür sadece google ile toplanıp gitmeyin, julio bir katildir! Bu noktada, o kutudan gelen her şey gerçekliğin çarpık bir versiyonudur. 2 yıl boyunca verilerimin internete sızdırıldığını ve 3 işin kaybedildiğini, 2 haftalığına kendi isteğim dışında bir akıl hastanesine gönderilmesinin ardından işimi bu yüzden kaybettiğimi ve çevrimiçi deneyimim gibi küçük şeylerin olduğunu anlayamıyorlar. sabote edildi, bana pedofil dedi, izlediğim seğirme yayıncılarını bana karşı çevirdi, histerik bir şekilde güldüğüm kaydedilmiş kliplerimi kullanarak bana karşı dönmelerini sağlamak için insanlara defalarca yayınladı ve tembel olduğum diğer 3000 örnek söz, bana “onları öldür” demek istememi sağlar. İnsanların beni hala yeterince mantıklı görmesi güzel. Teşekkürler

“Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler” üzerine 20 yorum

1. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-09-2020 05:35:20

2. Kars merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 04:59:18

3. Çankırı merkezden ben ziya. Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-10-2020 19:35:59

4. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 253

5. Bu konu : ” Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 42

6. Ankara dan kimler var. Google’ın kutusundan çıkan her şeyi sorgulamaya devam ettiğiniz için teşekkürler . Selam herkese paylaşım vallaha güzel, şukuladım , ali – 104

7. Bingöl merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 27-10-2020 13:42:08

Yorum yapın