GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor

O bir varlıktı, ama şimdi onun kullanışlılığını kaybettiğine karar verdiler. Hukuk ekibi, bu özel seçim dolandırıcılığı meselesinde neredeyse komik bir şekilde beceriksizken, Trump daha önce görevden alma ve diğer tüm yasal meselelerini hiç terlemeden yenmişti. Eski müttefikleri, geçmişte yaptıkları gibi siyasi sistemde gezinmesine yardımcı olabilirdi, ancak değiller.

Bir seçim sahtekarlığı hikayesi var, ancak onu başka bir sezon için saklıyorlar. Bu yılın hikayesi DJT’nin yakılması. Seçim sahtekarlığının olabileceğini herkesin aklına koydu. TPTB, yağmurlu bir gün için kurtarmak için bulduğu şeyleri not alıyor.

“GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor” üzerine 20 yorum

1. Yalova dan kimler var. GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor . Merhabalar sayfa inanki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 120

2. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım , doruk – 111

3. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 312

4. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 06-12-2020 14:04:24

5. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 119

6. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , – 360

7. Edirne dan kimler var. GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 455

8. Burdur merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 15:47:55

9. Rize dan kimler var. GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor . Selam herkese paylaşım vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 412

10. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , ziya – 432

11. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 88

12. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Slm siten valla çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 140

13. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 488

14. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 459

15. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , hatice – 410

16. Bu konu : ” GOP / Uniparty, DJT’yi yakıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link