Gördüğüm En Amerikan Olmayan Şey

ABD Kongre Binası’nda yasayı çiğneyenlere adalet getirilmesini% 100 destekliyorum.

Ancak bir Cumhuriyetçiye oy vermiş veya o tarafı desteklemiş olabilecekleri için orada bile bulunmayanlara yönelik kapsamlı cezalar ve tehditler.

Haber size kötü olduklarını söylediği için suç işlemeyen insanları cezalandırmak mı? Burada gerçekte ne oluyor ?! Bu davranışı destekleyenler ÇOK KARANLIK BİR TARİHİ tekrar ediyorlar.

“Gördüğüm En Amerikan Olmayan Şey” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Gördüğüm En Amerikan Olmayan Şey ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden mükemmel, saolun , ali – 200

2. Ordu merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 19-01-2021 18:43:52

3. Kütahya dan kimler var. Gördüğüm En Amerikan Olmayan Şey . Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, saolun , ali – 168

4. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 20-01-2021 03:44:52

5. Kırıkkale dan kimler var. Gördüğüm En Amerikan Olmayan Şey . Mrb sayfanız harbiden hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 207

6. Çanakkale dan kimler var. Gördüğüm En Amerikan Olmayan Şey . Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 281

7. Hatay merkezden ben ziya. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, saolun 03-03-2021 08:22:04

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link