Gördüğünüz her sansür eylemini bir klasöre kaydedin.

Bir klasör oluşturun ve devam eden sansür hakkında olabildiğince çok bilgi kaydedin. İnternet yüzünden ortadan kaldırılacaklar (hatta daha eski arşivler) Bu önemli. Toz çöktüğünde tüm bunları kapsamlı bir şekilde ortaya çıkarmak çok önemlidir. Evet, şirketlere ait özel şirketlerdir. Ama bu kötü. Sadece “Sansür” veya başka bir şey adında bir klasör oluşturun ve olabildiğince çok kaydetmeye çalışın.

“Gördüğünüz her sansür eylemini bir klasöre kaydedin.” üzerine 12 yorum

1. Iğdır dan kimler var. Gördüğünüz her sansür eylemini bir klasöre kaydedin. . selamun aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , ziya – 68

2. Bu konu : ” Gördüğünüz her sansür eylemini bir klasöre kaydedin. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 366

3. Bolu merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:21:56

4. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-01-2021 00:21:39

5. Bu konu : ” Gördüğünüz her sansür eylemini bir klasöre kaydedin. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, saolun , ziya – 168

6. İstanbul dan kimler var. Gördüğünüz her sansür eylemini bir klasöre kaydedin. . selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 468

7. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 08:47:57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link