https://www.zerohedge.com/political/political-correctness-cancel-culture-bad-religion-run-amuck

Şarkıcı Nick Cave, toplumun merhamet eksikliği nedeniyle nasıl erozyona uğradığını değerlendirdiği düşünceli ve anlayışlı bir görevde, kültürü ve siyasi doğruluğu “kötü dinlerin başıboş kaldığı” olarak kınadı. “

Öncü besteci düşüncelerini The Red Hand Files adlı web sitesinde yazdı ve Merhamet, “işleyen ve hoşgörülü” kalan bir toplumun anahtarıdır.

“Merhamet, nihayetinde hepimizin kusurlu olduğunu kabul ediyor ve bunu yaparken oksijenin nefes almasına – karşılıklı yanılabilirliğimiz yoluyla bir toplum içinde korunmuş hissetmemize – izin veriyor.”
Mağara yazdı, onu eklemek “Merhametsiz bir toplum ruhunu kaybeder ve kendini yutar.”

“Merhamet bize açık bir şekilde serbestçe değişen sohbete katılma yeteneği sağlıyor – ortak bir menfaat için kolektif keşfin genişlemesi. Rehberimiz merhamet ise, karşılıklı düşünmeye dayalı bir güvenlik ağına sahibiz ve Oscar Wilde’dan alıntı yapacak olursak, “fikirlerle zarafetle oynayabiliriz.” Diye devam etti kasvetli şarkı yazarı.

“Yine de merhamet verilmez” Cave, “Bu, beslememiz ve arzulamamız gereken bir değerdir. Hoşgörü, sorgulama ruhuna güvenin özgürce dolaşmasına, hata yapmasına, kendini düzeltmesine, cesur olmasına, şüpheye cesaret etmesine ve bu süreçte yeni ve daha gelişmiş fikirlere şans vermesine izin verir. Merhamet olmazsa toplum esnekliğini yitirir, korkar, kinci ve şakasız hale gelir. “

“Gördüğüm kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi,” Mağara çağırdı.

“Siyasi doğruluk dünyadaki en mutsuz din haline geldi.”

Author

93 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selam siten inanki iyi, facebookta paylaştım 18-08-2020 05:59:15

2. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

3. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten cidden dikkat çekici, saolun 26-08-2020 18:52:39

4. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 28-08-2020 00:45:38

5. Mersin merkezden ben Aylin. Slm sayfanız harbiden güzel, sağolun 05-09-2020 05:37:23

6. Kırşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, tebrikler 13-09-2020 05:28:12

7. Selam paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Afyon merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:11:19

9. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler

10. Bingöl merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-10-2020 14:55:39

11. Iğdır dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Mrb sayfa ciddiyim çok güzel, tebrikler , Aylin – 145

12. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-10-2020 15:52:47

13. Merhabalar siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-11-2020 04:41:13

15. Kocaeli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:40:20

16. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

17. Kocaeli merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler 26-11-2020 11:36:47

18. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 04-12-2020 09:36:16

19. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 404

21. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler , ali – 345

22. Malatya dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 242

23. Kayseri merkezden ben . Selam siten yeminle mükemmel, sağolun 11-12-2020 08:12:09

24. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 219

25. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 456

26. Selam herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

27. İstanbul merkezden ben emin. Slm sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 20:39:39

28. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 23

29. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 109

30. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun

31. Artvin dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 131

32. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 177

33. Ordu dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , – 10

34. Çorum merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 12-01-2021 00:35:18

35. Çankırı dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 191

36. Giresun merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, sağolun 14-01-2021 21:44:04

37. Kütahya merkezden ben Aylin. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 16-01-2021 06:08:41

38. Kocaeli merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 18-01-2021 01:35:25

39. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

40. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım 25-01-2021 20:59:01

41. Ordu dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 104

42. Mrb paylaşımınız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Muğla merkezden ben doruk. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-02-2021 15:45:28

44. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 259

45. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

46. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 165

47. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 22-02-2021 23:12:36

48. Kırıkkale dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 352

49. Ardahan merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler 28-02-2021 19:24:26

50. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler

51. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 38

52. Denizli dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , memo – 229

53. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 26-03-2021 13:12:32

54. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 316

55. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

56. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

57. Nevşehir dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 19

58. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım , hatice – 264

59. Niğde merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 17-04-2021 17:05:57

60. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 13:11:57

61. Antalya merkezden ben emin. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-05-2021 23:49:15

62. selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

63. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler , Emine – 219

64. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , banu – 484

65. Tokat merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 04:36:50

66. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

67. Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

68. Kahramanmaraş merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-05-2021 22:56:41

69. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

70. Nevşehir merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, face de paylaştım 11-06-2021 21:39:15

71. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun

72. Iğdır merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2021 12:15:21

73. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 313

74. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, teşekkürler

75. Ağrı dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 384

76. Bitlis merkezden ben Hasan. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-06-2021 15:55:12

77. Kırıkkale dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . Slm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 463

78. Sivas merkezden ben memo. Selam herkese sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-06-2021 02:30:11

79. Çorum dan kimler var. “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ . selamun aleyküm sayfan inan ki mükemmel, şukuladım , – 410

80. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 404

81. Bilecik merkezden ben ali. Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 04-07-2021 16:24:29

82. Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

83. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 07:58:32

84. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler 10-07-2021 10:50:06

85. Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun 17-07-2021 04:23:59

86. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-07-2021 22:41:11

87. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

88. Bu konu : ” “Görebildiğim kadarıyla, iptal kültürü merhametin antitezi.” Nick Cave – “Politik Doğruluk ve İptal Kültürü” Kötü Din Çöküyor “ ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 416

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link