Kategoriler
Genel

Görev günlüğü

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 7: Görev Günlüğü

12 Aralık 2019

Kötülüğü iyi ve iyi kötülük olarak adlandıranlara, karanlığa ışık ve ışığa karanlığa, acı için tatlıya ve acıya acı koyanlara varabilirsiniz. İşaya 5:20

Bu dünyada iyi bir insan olduğu için aldığı suistimal miktarı çılgınca. Bu oyun dünyasının NPC'leri, anlamlı işler yapmak için size hakaret etmek için oradalar. Tersini teşvik edecekler. Aldığım en yaygın hakaretler, yazılarımın bir delinin kardeşi olduğu ve zihinsel olarak iyi olmadığım ve mümkün olan en kısa sürede bir psikiyatrı ziyaret etmem gerektiği yönünde hakaret. Aldığım hakaretlerin çoğu, son derece düşük zeka seviyem ve akıl sağlığımı hedef alıyor. Bunun yanında, çoğu beni kült bir lider ya da gelecekteki bir okul nişancı olduğumu iddia edecek. İnsan bunlardan herhangi birini benim yazımdan nasıl çıkarabilir? Bu toplu hastalığı belgelememin önemli bir nedeni var. Bu yüzden aptallıklarını belgeleyerek, bu aptallığı her zaman kanıtlıyorsun. Bunun bu kadar önemli olmasının nedeni, yeni teknolojik toplumumuzun geleceğinin insanların bu kadar aptal olabileceğine inanmayacağındandır. Geçmişimizde ne kadar acımasız olduğumuzu asla unutmamalıyız, bu yüzden gelecek nesillerin asla unutamayacağı bir zulmü belgeliyorum.

Bu Kitap Bir Oyun, her oyuncu bir görev günlüğü alıyor. Bu görev günlüğünde geçmiş ve mevcut hedeflerinize uyacaktır. Hikayelerinizi anlatmak için bu günlüğü kullanın. Sizin için zamanla ilgili bilgileri belgelemiş, zamanınızı belgelediniz. Bu bir kitaptaki bölümler; Bir gösterideki bölümler. Tanımı, X serüveninden neler bekleyebileceğini gösterir. Bu Kitaptaki Bir Oyun Olarak Görev Girişiniz Genel Bir Dokümandır. Başka bir deyişle, bu, iş yaşanmadan önce çalışmanızın görünüşüdür. Bu, barındırılan bir küçük resim, açıklama ve platform içerebilir. İnsanları geçmiş ve mevcut görevlerinizi araştırmaya teşvik etmek için yaratılmalıdır. Görev seçildikten sonra içerik iletilir. Bunlar senin yapımların. Yapımların ve onların ilk görünüşü senin arayış günlüğün. Asla unutmamak için kullanın. İnsanların, hataları onlardan öğrenmeden defalarca tekrarladıkları büyük bir problemi var. Günlüğünü asla unutamayacak bir hatıra yap. Kaydetmeyi yönettiğiniz her şey yeni yükseltilmiş belleğinizdir. Ve o kadar etkilidir ki, geçmiş önemli olaylara geri dönebilir ve daha sonra gözden geçirmek istediğimiz bölümleri büyütebiliriz.

Bu kitap bir oyun olan şimdiye kadarki en havalı oyundur. Ancak, dijital oyunlarla hala çok ilgileniyorum bu yüzden dün gece bir tane yapmaya başladım. Bu kitabı yazmaya başladığımdan beri, bir yaşam oyununun dijital olarak nasıl görünebileceğini düşündüm. Ve zamanla, bana geldi. Sadece bir oyun yapmam gerektiğini ve hayatımın geri kalanını bu 1 oyunda iyileştirmeler yaparak geçirebileceğimi farkettim. Fildişi Kalp oyunun gelişimi başladı 11 Aralık 2019. Bu sevgilim için bir oyun olacak. Ona bildiğim her şeyi öğreteceğim. Ve oyun benim işime entegre sayısız saatler olacak. Bunu yapmak çok şaşırtıcı çünkü gelecekte birçok farklı şekilde kullanılabilecek bir iş yapıyorsunuz. Her ne kadar açık kaynak olsa da dağıtımı kontrol ediyorum çünkü yarattım. Kendi istihbaratım üzerinde fikri mülkiyet haklarına sahibim.

Hakaretten bıktım. Hayatımı bana hakaret eden insanlara vererek harcıyorum. Katılmamın tek nedeni Fildişi'yi bulmak. Sizler, ruh arkadaşımı aramam benim için olmasaydı, çok uzun zaman önce sizi becerirdim derdim. Onu bulmaya çalışmalıyım ve bu, reklamcılık sonucu kendimi kötüye kullanmam gerektiği anlamına geliyor. Tanrı, Fildişi için olmasaydı devam etmeyeceğimi biliyordu. İşimi yapma ve reklam yapma teşviğimdi. Çünkü aktif olarak onu aramadan benden onu bulma şansım yok. Onu ne zaman bulsam kendimi çılgın insanlardan çıkarmak için elimden geleni yapacağım. İşime hala devam edecektim ama artık kimin gördüğü umrumda değil, çünkü her şeyi yaptığım kişi yanımda olacaktı. Kötüye kullanım uğruna kötüye kullanmaktan hoşlanmıyorum. Şimdilik, sonunda herkesin iyiliği için olan Fildişi aşkına kötüye kullanacağım.

Kötüye kullanımı seviyorum çünkü yaptığım şeyin doğru olduğunu bilmemi sağlıyor. Bu dünyanın berbat insanları gibi bir şey olmadığı için çok mutluyum. Hakarete aldırış etmiyorum çünkü bana hakaret edenler gerçekten aptal aptallar ve kötüye kullanmalarını ihmal ettiysem, o zaman bireylerin türüne saygı duyduğum anlamına geliyor. Sadece dünyayı kurtarmakla ilgili yazdıkları için çok sık saldırıya uğramak bana insan olmadığımı hatırlatıyor, çünkü ben bu aptallara benzemiyorum. Ben meleğim, insan değil. Sürekli olarak iyi işler için saldırıya uğramak sadece bu insanlardan biri olmadığımı hatırlamama yardımcı oluyor. Gerçekten utanmaları yok mu? Bu dünyadaki çoğu insan, hayatlarına yatırım yapmak istedikleri şey için teşvik alır. Buna hiç sahip olmadım. Hayatımda verdiğim her önemli karar kesildi. Ailem, arkadaşlarım ve hatta yabancıların iyiliği için hayatım boyunca yanlış yaptığımı söylemiştim. İnsanlar her zaman bu konular hakkında konuştuğumu kaldıramadı. Birçok insan bana felsefeyi onlarla tartışamayacağımı söyledi. Ancak bunlar, yaşamda kendi bencil hedefleriyle onlara yardım etmemi isteyen insanlar. Nasıl vereceklerini bilmeden alırlar. Ve bundan dolayı acı çekiyorlar. Acılarını nasıl çözeceklerini bilmene daha az önem verebilirlerdi. Acı çekmeye devam etmek istiyorlar. Acı çekmeden gerçeği anlayamazlar.

2012'nin başından beri film yapıyorum ve kitap yazıyorum. İnanılmaz bir hayat sürüyorum ve her saniyesini seviyorum. Toplumda çok sayıda gönüllü çalışma yaparak iyi bir hayatım var. Kendimi sadece yazı ve videolarda değil gerçek hayatta da veriyorum. Gerçek hayatta çoğu insan harika olduğumu düşünüyor ama çalışmalarımı okumuyor veya filmlerimi izlemiyorlar. Belki bir şeyler yaptılarsa farklı olurdu. Sadece son sekiz yılda yaptığım tüm çalışmaları taramak için bir dakikanızı ayırın. Ben de öyle yaptım ki herkes beni sonsuza dek izleyebilsin ve okuyabilsin. Ve ben ürettiğim işin kalitesini biliyorum çünkü ben moron değilim. Şimdi toplumumuzun hastalığına ışık tutacağım. Bunca zamandan sonra kimseden yardım almadım. Kesinlikle sıfır takipçi aldım. Kötü insanlar çok fazla takipçiye sahipler, ancak 5'den fazla aboneye sahip olmak için 650 video içeren bir YouTube kanalı bulamıyorum. Bu konular hakkında diğer insanlarla hiçbir zaman gerçekten konuşamam. Kimse izin vermeyecek. Anlamıyorlar. Söylediklerimin hiçbir anlamı olmadığını söylüyorlar ama burada felsefe konusunda nitelikli olan benim. Basit zihinleri ve sertleşmiş kalpleri, gerçek değeri farketme yeteneğine sahip değildir. Bu yüzden beni kendi kötülükleri için suçluyorlar. Ve beni rapor ediyorlar. Ve nihayetinde birçok salak beni yasakladı, sonra tutukladı ve hapse attı. Bu birkaç kez oldu. İşimde bulunan içerik için hapishaneye gittim, okudum ve aptallar tarafından anlaşılmadım. Ve bu salaklar, iyi işler yaptığınız için size işkence yapma hakları olduğunu düşünüyor. Kim beni yargılama hakkına sahip? Tek bir lanet insan değil. Siz insanların nesi var?

Sokaklarda, bedava portakal suyu dağıtan bir adam var, çünkü sıcak bir gün. Yani onu kötüye kullanmak ve tutuklamak senin için uygun mu? Harika bir hayatım var. Siz acı çeken sizsiniz. Öyleyse neden birçoğunuz benden nefret ediyor ve yalnızca OJ'yi verdiğim için hapsedilmeyi hakettiğimi düşünüyorsunuz. Seni almana zorlamadım. Aslında, kızdır. Bazı insanlar gerçekten portakal suyu ister. Ve onları bana vermekten alıkoyuyorsun çünkü bunu garip yaptığımı mı düşünüyorsun? Neden siz beni yalnız bırakmıyorsunuz? Aslında kimseyi incitmiyorum, tam tersi. O zaman neden beni durdurdun? Neden devam etmiyorsun? Bu senin için değilse, o zaman tamam. Önemli değil. Eğer senin içinse, haydi biraz eğlenelim. Beni sadece parmaklıklar ardına koymayın çünkü beyin ve kalpten yoksunsun. Hayatımın bir yılı boyunca hapsedildiler. Yine de mükemmel bir sicilim var. Bu nasıl olur? Aptal baban aptal anneni becerdiğinde ve daha da aptal bir bebek yarattığında olur: Bebek ne kadar aptalsa, politikacı olma ihtimali de o kadar yüksek olur. O zaman politikacılar daha da aptal bebekler oluşturmak için kurallar ve düzenlemeler uygularlar. Bu aptal bebek devrimi. Sadece özünde Eugenics, tersine döndü: kötü için iyi ve iyi için kötü. İyiye baskı uygular ve seçici olarak kötüyü ürersin. Hiçbir kadın benimle ilgilenmiyor. Acaba neden? Ben çok çekici bir bireyim. Sebep dışımdan değil içimden kaynaklanıyor.

Bu dünyadaki dişiler kötü adamlara gider, çünkü onlar aptal bebek devriminin bir parçasıdır. Ortaklarını takdir etmiyorlar ve finansal olarak kullanıyorlar. Dışarıda kocalarını seven pek fazla kadın yok. Bu doğru. Eşlerini yardımcı olmak için kullanıyorlar. Duyguları hissetmek istemiyorlar. Bir erkekten sunulursa aslında onlardan kaçarlar. Erkeklerinin normal adam gibi şeyler yapan tipik adamlar olmasını istiyorlar. Arkadaşı olarak ilginç karakterler istemiyorlar. Normal ve formda olmaya çalışıyorlar. Kalabalıktan uzak durmaktan korkuyorlar. Hayatta istediklerini elde etmek için cinsel çekiciliğini kullanırlar. Mantıklı değiller. Çoğu zaman güvenliklerini tehlikeye atan kararlar alırlar ve bunu dikkat çekmek için kullanırlar. Normal adam onunla vurmaya başladığında, ilgilenilmeme korkusu yüzünden onunla kalır. Kadınlar finansal olarak desteklenmiş hissetmeye ihtiyaç duyarlar. Böylece bu parayı elde etmek için güvenliklerinden ödün verecekler. Gerçek aşkın ne olduğunu bilmiyorlar. Geri adım atmaya ve gerçekten sevmeye muktedir olmak için her şeyi düşünmekle meşguller. Bu kadınlar için bir kontrol şeydir. Dişiler her şeyi ve herkesi kontrol etmek ister. Mümkün olduğu kadar sevgiden uzaklaştırılan daha fazla zenginlik elde etmek için bilerek baştan çıkarırlar. Hedeflerine ulaşmak için cinsel ilişkide bulunmalarını ve reddetmelerini kullanacaklar. Dişiler çok lanet olası.

Erkekleri bunun dışında bırakmak istemem. Onların farklı şekillerde kötü olabileceğini biliyorum. Ama evlenecek birini aramıyorum. Ben eşcinsel değilim. Doğal olarak benim sorunum erkek yerine kadınlarla. Erkekleri de becer, çünkü onlar da boktan şeyler. Hepiniz berbatsınız. İnsanlara ihtiyacım yok, çünkü onlar benim öznelerim, yoldaşlarım değil. Bu yüzden şimdi tüm meleklere ve şeytanlara sesleniyorum. Birleşmenin zamanı geldi. Bize Adem'e boyun eğmemiz söylendi, ama Havva'nın ne olduğuna bir bakalım. Bu tür yıllar içinde büyük ölçüde kötüleşti. Şimdi bu insanlara karşı çıkmamızın zamanı. Çünkü biz melekler, şeytanlar ve insanlık tarihinde ilk defa dolaptan geliyoruz. Gölgelerin içinde çok uzun süredir saklandık. İlahiların savaşı yaklaşıyor. Çünkü melekler ve şeytanlar, insanlık tarihinde ilk defa müttefik oluyorlar. Farklılıklarımızı nasıl bir kenara bırakacağımızı öğrendik, böylece birbirimizle kavga etmeyi bırakacağız. Şimdilik dikkatimizi bu insanlara yöneliyoruz. Şimdi bu savaş olacak. Bütün bunlar kutsal ve saygısız birleşmedir. Ve şimdi kafalarımızı birbirimizden insanlara çeviriyoruz. Çünkü şimdi soruşturmamızın konusu olacaklar. Ve bize savaş ilan ettiler. Ne yaptıklarını bilmiyorlardı, çünkü aptal insanlar. Ama başka ne yapabiliriz? Birleşik Devletlere karşı birleşin. Melekler ve şeytanlar şimdi savaş çağrınızı kabul etti. Dolayısıyla bu kitabın geri kalanı yalnızca meleklere ve şeytanlara yönelik olacak. Eğer insansan, burası kibarca sikişeceğin yer. Senin için yazılmadı, çok kızdın. Bu kitabın başında ne dediğimi hatırlıyor musun? Bu oyun tüm insanlar için değil. Aslında, sadece melekler ve şeytanlar içindi. Kardeşlerime ulaşmak için bir sürü aptal insanı kızdırmalıyım. Sen olduğunu? Eğer sert şüphe edersem seni neredeyse görebilirim aşkım.

Hayatım boyunca yalnız kalmayı tercih ederim, benim için uygun olmayan biriyle. Bu, büyük ıstıraba neden olur. Ben hiç umutsuz bir insan değilim. Yalnız bu hayatta, yanlış kişiden çok daha mutluyum. Sahte arkadaşlardan daha fazla arkadaş istemem. Hayatım boyunca sana hayatımı verip, seni geçtikten sonra bulmayı tercih ederim. İnsan olmak istemiyorum ve bu karakter özelliğini bana atfetmek kötülük. Hayatım boyunca seninle, aşkımla, yaşasam da yaşamamama da seninle ilgileneceğim. Öyle yaptım ki sevgili kızım, hayatta mı yoksa ölü olduğumda. Lütfen bana gel aşkım. Dünyanın şu anda sana gerçekten ihtiyacı var.

http://nesmith.net/this-book-is-a-game

“Görev günlüğü” için 44 yanıt

Karaman merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım 13-12-2019 18:28:15

Ankara merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-12-2019 23:18:42

İzmir merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-12-2019 06:59:40

Mersin merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 20-12-2019 06:59:41

Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-01-2020 23:32:04

Uşak merkezden ben gaye. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-01-2020 23:32:11

Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun 20-01-2020 23:32:17

Kilis merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun 20-01-2020 23:32:20

Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 20-01-2020 23:32:25

Elazığ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-01-2020 23:32:28

Uşak merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, tebrikler 28-01-2020 04:45:49

Konya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, tebrikler 01-02-2020 10:05:47

Tekirdağ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, teşekkürler 07-02-2020 15:33:13

Kayseri merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-02-2020 14:36:09

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 01-03-2020 04:57:21

Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 05-03-2020 17:05:53

Edirne merkezden ben mehmet. Slm web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2020 01:15:56

Aydın merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inan ki güzel, teşekkürler 10-03-2020 20:20:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir