Bunu düşün..

Yerde renkli etiketler olmadan, haberlerde günlük sürekli korku tacizleri (7/24, korkman için yalvarıyor) ve yüz bezleri olmadan görülecek bir şey yok.

Kesinlikle hiçbir şey:

Aslında, bunlar olmadan, hiç kimse bir ‘salgın’ olduğunu fark etmezdi bile.

Gerçek bir salgın ortaya çıkacaktır, çünkü YALNIZCA ölüm olacaktır. Boş hastanelerde dans eden tiktok hemşireleri olmayacak, devletler aşı için bedava çörek vermeyeceklerdi.

Sokaklarda sadece cesetler olurdu.

Ama bu gerçek değil ..

.. ve bir yıl veya daha uzun bir süre sonra, bunun gripten farklı olmadığını gösteren çok fazla veri ortaya çıktıktan sonra, artık herhangi birinin buna inanması açıkçası utanç verici.

34 Comments

1. Siirt dan kimler var. Görülecek hiçbir şey yok . Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 227

2. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun 16-05-2021 22:41:14

3. Kocaeli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 17-05-2021 04:56:51

4. Isparta merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler 18-05-2021 05:45:43

5. Bu konu : ” Görülecek hiçbir şey yok ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, tebrikler , hatice – 230

6. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler

7. Muş dan kimler var. Görülecek hiçbir şey yok . selam arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 221

8. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Görülecek hiçbir şey yok ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , doruk – 89

10. Bu konu : ” Görülecek hiçbir şey yok ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 285

11. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Görülecek hiçbir şey yok . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 427

12. Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Karaman merkezden ben Emine. Slm siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 12:24:57

14. Bu konu : ” Görülecek hiçbir şey yok ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 215

15. Bu konu : ” Görülecek hiçbir şey yok ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki güzel, tebrikler , ziya – 37

16. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-06-2021 19:04:57

17. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler 14-06-2021 05:53:00

18. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Görülecek hiçbir şey yok . Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 465

20. Konya dan kimler var. Görülecek hiçbir şey yok . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun , ahmet – 137

21. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, saolun 24-06-2021 01:56:52

22. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, sağolun 28-06-2021 11:57:21

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Görülecek hiçbir şey yok ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, sağolun , Gürbüz – 26

24. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Görülecek hiçbir şey yok . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 47

25. Bu konu : ” Görülecek hiçbir şey yok ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 379

26. Kilis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 10-07-2021 09:31:40

27. Adana merkezden ben ziya. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 11-07-2021 16:11:23

28. Selam herkese siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

29. Edirne merkezden ben Hasan. Mrb siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 09:58:58

30. Niğde merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım 20-07-2021 20:41:39

31. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link