Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu

Donald Trump, Mesih değil. Kurumsal seçkinlere bir kukla. Askeri ve cezaevi endüstrisi vurguncularına. 4. sınıf öğrencisi ile konuşur ve toplumumuzda en az biz olanlara hitap eder. En az akıllı, en az anlayabilen ve en az makul.

Jeffery Epstein ile özel olarak takılan birinin dünyadaki tüm kötü muamele gören insanı kurtarmak için bir mesih olarak hizmet edeceğini düşünüyorsanız, size satabileceğim bir köprü var. Hafta sonu tatilinde hayatınızda kazanacağınızdan daha fazla harcama yapan birinin sizi temsil ettiğini düşünüyorsanız, yardımın ötesindesiniz demektir.

Profesyonel yaşamak sihirli bir insanı Hıristiyan yapmaz. Özellikle bir savaş vurgusu olduğunuzda, çünkü hayatı harcanabilir olarak gördüğünüz için savaşta para kazanabilmeniz için aslında yaşamda herhangi bir kutsallık görmediğiniz anlamına gelir. Donald Trump, Hıristiyan evanjelik hakkını manipüle eder, çünkü grubu manipüle etmenin en kolay akıllısıdırlar. Nüfusun çoğu internetten o kadar korkuyor ki, nasıl kullanıldığını pek bilmiyorlar. Eminim Mesih, “kim en çok kediyi kapar ve en çok paraya sahiptir ve cinayetle kurtulabilir” dedi. zengin bir adamın tanrının krallığına girmesinden daha çok bir iğnenin gözü ”, özellikle küstah bir abluka kendi kendini emen insan dışkısını soluyor.

“Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu” üzerine 41 yorum

1. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 14:09:30

2. Kayseri merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 22:23:59

3. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 11:13:04

4. Mersin merkezden ben banu. Merhaba sayfan inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:18:43

5. Bayburt merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım 01-07-2020 16:59:38

6. Amasya merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-07-2020 22:18:14

7. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun 06-08-2020 20:55:56

8. Bartın merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun 13-08-2020 18:28:17

9. Karaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-08-2020 17:40:05

10. Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 19:29:59

11. Tokat merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-09-2020 22:32:08

12. Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 11:27:43

13. Edirne merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım 05-10-2020 17:31:34

14. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-10-2020 11:18:26

15. Kırklareli dan kimler var. Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu . Slm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 37

16. Gümüşhane merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun 24-10-2020 19:04:45

17. Bu konu : ” Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla iyi, teşekkürler , Aylin – 330

18. Van merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 27-10-2020 05:43:10

19. Bu konu : ” Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu ” çok güzel. Slm siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun , Emine – 392

20. Bu konu : ” Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , memo – 329

21. Uşak dan kimler var. Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 8

22. Mersin dan kimler var. Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 337

23. Bu konu : ” Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 160

24. Bu konu : ” Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, şukuladım , ahmet – 111

25. Bu konu : ” Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 271

26. Bu konu : ” Görünüşe göre bu alt gerçekliğe kayıtsız sağcı insanlarla dolu ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 287

doruk için bir cevap yazın Cevabı iptal et