• O ünlü Dr. Phil bölümünden “dışarıda nakit para ver” olarak da bilinen Danielle Bregoli, yalnızca hayran hesabı yaptığı, altı saat içinde MİLYON DOLAR kazandı ve sayfasındaki hiçbir şey çıplak değildi. Bu arada, hayat kurtaran bir ameliyatı karşılayamayan insanlar, GoFundMe’de 20.000 $ toplamak için haftalar, aylar bile alır. GoFundMe, pek çok insan şu anda masrafları karşılayamadığı ve genel sağlık sigortası olmayan birkaç ülkeden biri olduğumuz için neredeyse kendi sağlık sigortamıza dönüştü.

• İnsanlar asgari ücreti saat başına 15 dolara çıkarmaya karşı mücadele ediyorlar, ancak 1971’de asgari ücret 1,60 dolardı, ki bu bugün enflasyondan sonra 10,39 dolardır. Pek çok eyalette hala bu miktardan daha az asgari ücret var. Milyonlarca insana şu anda 1970’dekinden daha az ödeme yapılıyor. İşçi üretkenliği için asgari ücreti ayarlarsanız (şu anda birçok perakende işçisi dün 2-3 işçinin işini yapıyor), saat başına yaklaşık 20 dolar olacaktır. Neden insanlara 1970’tekinden daha az ödeme yapmak istiyoruz? Her şeyin artan maliyetini boşverin

• Biden öğrenci borcunu ortadan kaldırmak istiyor. Devlet kolejleri ve üniversiteleri CAPPED için harç yapmaya ne dersin? Eyaletimde 2000 yılında devlet üniversite öğrenim ücretinin ortalama yıllık maliyeti yılda 1.856 $ veya enflasyondan sonra 2.834 $ idi. Bugün 5.400 dolar. Üniversite şu anda, enflasyon hesaba katılmış olsa bile, 2000 yılında giden biri için iki kat daha pahalı. Borcu silmek için sihirli bir değnekden vazgeçmek yardımcı olabilir, ancak bugün üniversiteye gitmek isteyenler için HİÇBİR ŞEY YAPMAZ.

• Fox News, geçen gün, bozuk yollarımıza ve köprülerimize, vb. Altyapı harcamalarında iki trilyonluk harcama yapamayacağımız konusunda büyük bir kötülük yaptı. Trump’ın da benzer bir planı varken tam tersini söylemişlerdi ama planı hiç gelmedi. meyve vermek için. Savunma bütçemiz yılda neredeyse bir trilyondur. Yani, kahverengi insanları dünyanın yarısına kadar havaya uçurmayı göze alabiliriz, ancak üzerinden geçtiğinizde nehre çarpmayacak bir köprü, ya da gerçekten işleyen bir toplu raylı yolcu sistemi ya da temiz ve güvenli içme suyu istediğiniz için canı cehenneme. .

• Salgın sırasında çoğumuz acı çekerken milyarderler bir trilyondan fazla para kazandık. Bu milyarderlerin çoğu, vergi olarak tek kuruş ödemeyen şirketlerin başıdır. Görünüşe göre kimse buna kızmıyor ya da rahatsız olmuyor.

• “Biden kurumlar vergisi oranlarını yükseltmek istiyor” diye duymadan duramıyorum. Bunu% 21’den% 28’e çıkarmak istiyor. Trump bunu% 35’ten% 21’e düşürdü. Biden bunu ortaya koymak istiyor. % 21 çok düşük. 1994’ten 2017’ye kadar% 35’ti, bırakın o batsın ve 1953’ten 1986’ya% 40’ın üzerindeydi. Şirketler, yaklaşık 70 yıldır sahip olduklarından daha düşük vergilerden yararlanıyorlar.

• Author

16 Comments

1. Malatya dan kimler var. Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. . Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 447

2. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-04-2021 23:45:56

3. Malatya dan kimler var. Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. . selamun aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 368

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , Gürbüz – 305

5. Selamlar paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım

6. İzmir dan kimler var. Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. . Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, saolun , ahmet – 101

7. Sinop dan kimler var. Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, şukuladım , memo – 248

8. Samsun dan kimler var. Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. . Selam paylaşım yeminle mükemmel, sağolun , Hasan – 199

9. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, şukuladım 26-05-2021 13:07:40

10. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 27-05-2021 04:58:55

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. ” çok güzel. Selam web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 143

12. Mardin dan kimler var. Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. . Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 88

13. Bu konu : ” Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 166

14. Selam paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

15. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-07-2021 21:05:05

16. Bu konu : ” Görünüşe göre bunlar gayet iyi ve tamamen normal, burada yeni bir şey yok. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, teşekkürler , – 479

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link