1964 tarihli Medeni Haklar Yasası’nın BAŞLIK VII’si sayesinde, yasalar uyarınca hakkınız olduğu gibi, ABD’de her politikaya, şirkete veya hükümete dini bir muafiyetle karşı çıkılabilir. Sıkı sıkıya bağlı olduğunuz dini inançlarınız nedeniyle ayrımcılığa maruz kalamazsınız. Birkaç uyarı, işverenin de minimis’e (maliyet, hatta minimum) neden olması durumunda reddedilebilir. Ayrıca başkalarının sağlığı ve güvenliği için bir tehdit iseniz – ancak KANIT YÜKÜ her zaman işverenden gelmelidir. Gerçek fiziksel kanıtlarla bir tehdit olduğunuzu kanıtlamalarını isteyin. Yapamazlar ve yapmayacaklar.

Bir kenara, bu yasal tavsiye değil, çünkü haftalık pcr testini reddetmek için dini muafiyet koydum ve sonlandırıldım (seroloji testimi reddettiler). Reddetme incelemesindeyim ve CDO (Baş Çeşitlilik Görevlisi), swab testi için bir muafiyet kullanamayacağımı iddia etti. Swab testi için muafiyet kullanamayacağımı söyleyen belgelerle iddiasını özellikle desteklemesini istedim. Toplantıdan sonra göndereceğimi söyledi. İncelemeden sonra günler geçer. Ona bir, iki kez e-posta gönderiyorum. Bir buçuk hafta geçer. CDO görevinden ayrıldı ve emekli oluyor. İK’dan hiç kimse çağrılarıma cevap vermiyor, Birlik taşlaşmış ve kendi tarafında sessiz kaldı (New York Eyaletindeki 64’ten fazla kampüste kullanılan spesifik PCR testini – test döngülerini iptal etmeye çalışıyorum) 45-50’de tıbbi uygulama hatası ve önemsiz bilim yapıyor).

Unutmayın, bu bir aşı veya sürüntü testiyse, ürün. İşvereniniz tarafından üzerinize itilen herhangi bir ürünü reddedebilirsiniz. Bir patron sana kola içiremez, neden sana burnunu temizlettirebileceklerini ya da sana bir şey enjekte edebileceklerini düşünüyorsun? Her politika dini bir muafiyetle çürütülebilir. Senin yanında Tanrı ve yasa var. Kullanın.

Çeşitli büyük araştırmacılardan şablonlar burada bulunabilir (farklı durumlar için farklı yaklaşımlar):

https://www.crrow777radio.com/wp-content/uploads/2021/07/DeclinationStatement.pdf

https://www.thehealthamerican.org/

https://iamhassentmetoyou.com/mdocuments-library/

https://rokfin.com/article/5349/COVID-Vaccine-Exemption-Documents-Download-Links

60 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , banu – 444

2. Tokat dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, saolun , ali – 274

3. Bolu merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 21:42:33

4. İzmir dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 412

5. Bayburt merkezden ben . Selamlar bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 09-08-2021 21:44:06

6. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 478

7. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, saolun , Gürbüz – 139

8. Kars dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Merhabalar sayfanız inan ki güzel, sağolun , ali – 168

9. Malatya dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selam siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 250

10. Sinop dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 65

11. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 265

12. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 165

13. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, tebrikler , ziya – 457

14. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

15. Adana dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 131

16. Sakarya merkezden ben . Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-08-2021 22:03:27

17. Aydın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım 09-08-2021 22:04:35

18. Çankırı dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, saolun , mehmet – 320

19. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. selamun aleyküm web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım

21. Ağrı merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 09-08-2021 22:10:45

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 329

23. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 258

24. Adana dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 478

25. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selam paylaşımınız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 445

26. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım , gaye – 1

27. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 233

28. Nevşehir dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selam herkese bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım , memo – 227

29. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

30. Eskişehir dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 62

31. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler

32. Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Adıyaman dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selam siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 22

34. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. Elazığ merkezden ben ali. Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-08-2021 22:33:09

36. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 19

37. Gaziantep merkezden ben emin. Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, saolun 10-08-2021 00:08:41

38. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 98

39. Bursa dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Mrb sayfanız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 268

40. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Adana dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Mrb siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 31

42. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 238

43. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Mrb sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 206

44. Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, facebookta paylaştım

45. Sakarya merkezden ben Hasan. Selam paylaşım inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:27:48

46. Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun

47. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler 27-08-2021 12:50:52

48. Ardahan dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 414

49. Kütahya dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Merhaba sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 412

50. Kırşehir merkezden ben . Selamlar paylaşım vallaha hayran edici, teşekkürler 31-08-2021 20:56:10

51. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, şukuladım , Aylin – 170

52. Kastamonu dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 40

53. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

54. Bolu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz vallaha güzel, tebrikler 19-09-2021 15:49:34

55. Bu konu : ” Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. ” çok güzel. Slm siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , banu – 299

56. Kahramanmaraş dan kimler var. Görünüşe göre çoğu insan bunun farkında değil: ABD’de her POLİTİKA dini bir politikayla karşılanabilir. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, saolun , mehmet – 397

57. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment