Operasyon Siklonu, aşina olmayanlar için, büyük ölçüde altında yürütülen bir operasyondu. William Casey (belki de bir beyin yaralanması olmasıyla daha iyi bilinmesi, onun hakkında tanıklık etmek üzere kongre huzuruna çıkmasından bir gün önce onu kelimenin tam anlamıyla konuşamaz hale getirir. İran-Kontra meselesi Mücahitlere/El Kaide/Taliban’a milyarlarca dolarlık yardım sağlamak.

32 Comments

1. Konya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-08-2021 08:17:02

2. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım

3. Konya merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, şukuladım 19-08-2021 08:24:19

4. Karabük dan kimler var. Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? . Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 470

5. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

6. Selam paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb siten inan ki güzel, şukuladım 19-08-2021 09:02:37

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 213

9. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

10. Kütahya dan kimler var. Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? . selam arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 76

11. Denizli dan kimler var. Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 435

12. Sakarya merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, teraziye tıkladım 19-08-2021 15:04:40

13. Zonguldak merkezden ben . selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2021 13:51:06

14. Trabzon merkezden ben memo. Selam siteniz harbiden çok iyi, sağolun 22-08-2021 01:18:05

15. Malatya dan kimler var. Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? . Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 312

16. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 422

18. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

20. Sakarya merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun 29-08-2021 09:37:09

21. Tokat merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 29-08-2021 11:22:19

22. Bu konu : ” Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 416

23. Bu konu : ” Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? ” çok güzel. Merhabalar siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 131

24. Bu konu : ” Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 96

25. Bu konu : ” Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 405

26. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 08-09-2021 12:23:09

27. Bayburt merkezden ben ali. Mrb web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2021 09:46:03

28. Bu konu : ” Görünüşe göre Cyclone Operasyonu şu anda ikinci bir aşamada. Bunu nasıl adlandırmalıyız? Siklon B? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 493

29. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

30. Sinop merkezden ben Hasan. Slm web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 16-09-2021 21:40:55

Write A Comment