Görünüşe göre denizaltı bir sol-sağ paradigma cenneti haline geldi.

“Kötü oluyor, cumhuriyetçiler iyi!”, “Seçim çalındı, hile yaptı!”, “Trump Tanrı tarafından seçildi, Biden İsa karşıtı!”, Boktan facebook memleri, önyargılı kaynaklardan makaleler ve “ABD ordusunun 50.000 Çin askerini bombalaması nedeniyle Maine’de depremler” (bu gerçek bir şey) gibi şeyler yayınladıkları bilinen bazıları, tam anlamıyla, sadece komplolara yeni giren birinin inanacağı ana akım komplo saçmalıkları.

Sonra bazı insanlar başka bir bakış açısını kaldıramadığında “botların” ve “sarsıntıların” kötüye kullanılması.

Gerçek komplolar nerede? Sol-sağ karşıtı paradigma komploları nerede? Politikamız olan pembe diziyi ortaya çıkaran şeyler.

Uzaylılar, vatikan vb. Gibi başka konulara değinecek hiçbir şey yok.

“Görünüşe göre denizaltı bir sol-sağ paradigma cenneti haline geldi.” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Görünüşe göre denizaltı bir sol-sağ paradigma cenneti haline geldi. ” çok güzel. Selam sayfan inanki çok güzel, şukuladım , Emine – 234

2. Tokat dan kimler var. Görünüşe göre denizaltı bir sol-sağ paradigma cenneti haline geldi. . selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 481

3. Bu konu : ” Görünüşe göre denizaltı bir sol-sağ paradigma cenneti haline geldi. ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, sağolun , hatice – 459

4. Şırnak merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan valla çok güzel, linkedinde paylaştım 23-02-2021 14:07:55

5. Malatya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 16:44:09

6. Burdur merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, saolun 28-02-2021 07:03:42

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link