– yılın tam bir ayını alırsın

– bayraklarınızı her hükümet binasına asarsınız

-kendi reklamlarını alırsın

-büyük geçit törenleri alırsın

-kelimelerin anlamını değiştireceksin

-sen ve nüfusun seninle aynı fikirde olan tüm kısmı, inançlarınızı herkesin boğazına sokarsınız ve eğer biri aynı fikirde değilse, onları kötü bir bağnaz olarak etiketlersiniz ve bu yüzden işlerini kaybedebilirler.

…sirafajicurab-27 tarafından gönderildi
[comments]

30 Comments

1. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selamlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: . Mrb sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 148

4. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 291

6. Karaman dan kimler var. Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: . Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 280

7. Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 24-06-2021 02:02:59

8. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 35

10. Selam siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

11. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar siten cidden çok güzel, face de paylaştım 12-07-2021 17:46:22

12. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

13. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 171

16. Aksaray dan kimler var. Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 419

17. Bu konu : ” Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki güzel, şukuladım , Emine – 69

18. Kastamonu dan kimler var. Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: . Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , banu – 463

19. Edirne dan kimler var. Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: . Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 206

20. Bu konu : ” Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 14

21. Samsun merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2021 13:05:00

22. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

23. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Kocaeli merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-09-2021 20:43:39

25. Şırnak dan kimler var. Görünüşe göre “ezilen” şu anlama gelir: . Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 3

Write A Comment