Görünüşe göre iç savaş geliyor

Biden’ın seçime girmek için hile yaptığı ifşa edilirse, “galibiyetini” kaybederse ve Trump eski durumuna gelirse, ülkenin neredeyse yarısı Karens’e dönüşecek. Son sivil kargaşanın kötü olduğunu mu düşünüyorsun? Psh. Kazandıklarını sandıkları başkanlık ellerinden alındıktan sonra, “mavi çek” türlerinin yapacaklarına kıyasla bu yüzeyde çizik bile olmuyor.

Ancak Biden Oval Ofisi devralırsa, Trump’a oy veren halkın yarısından fazlası bunu kabul etmeyecek (hile varsa yapmamalılar da) ve savunmak için çok iyi silah alabilirler. birçok kişinin hissedeceği şey anayasaya bir saldırıdır.

Her iki durumda da medeni huzursuzluk savaş muhtemelen sonuçlanacaktır.

[for the record, I’m neither “blue” nor “red” – both are two wings on the same evil bird, so fuck them both]

İç savaş başladığında, Çin ve / veya Rusya ve diğer ülkeler, Amerikan emperyalizminin hegemonyası zayıfken ABD’yi vurma fırsatı görecek.

Bu noktada, sıcaklık iç savaştan… dünya savaşına gidecek. İkinci Dünya Savaşı başlayacak.

Aşağıdakiler çılgınca geliyor, ancak İkinci Dünya Savaşı başladıktan sonra gerçekleşeceği söylenen şey, dünya dışı bir türün (muhtemelen insectoid türden) Dünya’yı istila edeceği.

Bir süre sonra, başka bir dünya dışı tür (görünüşte bu çok insan) gelip böceklerle savaşacak.

Ancak hepsi planlandı.

İfşanın bu şekilde gerçekleşeceği öngörülmüştür.

Benim tarafımdan değil, dikkat et. Yeterince ilginç bir şekilde, şu anda olanların videoda öngörülenlerle doğru ilerlediği görülüyor.

Doğru olup olmadığı önümüzdeki birkaç ay içinde ortaya çıkacak.

“Görünüşe göre iç savaş geliyor” üzerine 33 yorum

1. Van dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 414

2. Adıyaman merkezden ben ahmet. Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 20-11-2020 06:52:37

3. Bu konu : ” Görünüşe göre iç savaş geliyor ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 349

4. Kırklareli dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , – 2

5. Siirt merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 23-11-2020 20:55:14

6. Bu konu : ” Görünüşe göre iç savaş geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , mehmet – 280

7. Van merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:05:12

8. Bu konu : ” Görünüşe göre iç savaş geliyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 88

9. Kastamonu dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . selam arkadaşlar siten vallaha güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 140

10. Diyarbakır dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 257

11. Kırklareli dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 430

12. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-12-2020 16:43:38

13. Gümüşhane dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 241

14. Yozgat merkezden ben ahmet. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-01-2021 00:57:26

15. Bu konu : ” Görünüşe göre iç savaş geliyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 117

16. Hakkari dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . Merhabalar paylaşım inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 364

17. İzmir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 12-01-2021 00:10:50

18. Ardahan dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . Merhaba herkese siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , – 476

19. Bu konu : ” Görünüşe göre iç savaş geliyor ” çok güzel. Slm web siten cidden güzel, saolun , Aylin – 241

20. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım 08-02-2021 15:18:14

21. Amasya dan kimler var. Görünüşe göre iç savaş geliyor . selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 241

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link