Öyleyse, deneysel aşılar aldıktan, kilitlenmeler ve kısıtlamalara katlandıktan sonra, şimdi Hint varyantı bir sonraki tehlike?

Hint varyantından sonra, dünya çapında bazı Suudi varyantı, Moğol varyantı, Rus varyantı, ABD varyantı, İngiltere ikinci varyantı, sonsuz varyant listeleri ve gizemli hastalıklar olacak.

Bazılarının sahte olduğunu ve bazılarının gerçek hastalık olduğunu düşünüyorum, bu aslında covid varyantları değil, diğer virüslerden veya kimyasal zehirlenmelerden. Yani, gerçek Kızılderililerin şu anda ölmediğini söylemiyorum. Bazılarının gerçekten bazı hastalıklardan, bazı yerel salgınlardan öldüğünü düşünüyorum.

Sanırım Elitlerin covid korkusunu artırmak için çeşitli hastalıkları yayma ihtimali var. Bütün covid hastalar ve ölüm tamamen sahte olsaydı, kimse hiçbir şeye inanmazdı. O halde Elitler, tasarlanmış hastalıklarla veya sızan virüslerle veya başka bir şeyle gerçek insanları öldürmüş olmalı.

Her neyse, şimdi ne olacak, böyle mi oynayacaklar? Sonsuz çeşitler mi? Ne kadar süreliğine? En az beş yıl mı? Çünkü ajandaları 2030’a ertelenmezse muhtemelen 2025’te bitecek gibi görünüyor. 2025, Starlink internetinin nihayet gezegeni tamamen çevrelediği, Avrupa’nın fosil yakıtlı arabaları yasaklamaya başladığı zamandır. 2025, yeni teknoloji çağının başlangıcı veya bildiğimiz dünyanın sonu olacak.

Çalışır mıydı? Bu covid varyantları işe yaramaya devam eder mi?

Gerçekten çok yoruluyorum.

28 Comments

1. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

2. Slm paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

4. Kilis dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 310

5. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 483

6. Mersin merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 15-05-2021 12:57:49

7. Malatya dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 46

8. Trabzon merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım 15-05-2021 16:08:47

9. Trabzon dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Selam siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , banu – 130

10. Zonguldak dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 306

11. Kilis dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım , mehmet – 13

12. Denizli dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Selamlar siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 47

13. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 288

14. Kastamonu dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Merhaba bu web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler , Hasan – 104

15. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 378

16. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 142

17. Sinop dan kimler var. Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 310

18. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

19. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun 28-06-2021 04:25:19

20. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 435

21. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 393

22. Sakarya merkezden ben . Selamlar sayfa yeminle çok iyi, sağolun 09-07-2021 16:51:43

23. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ali – 429

24. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, saolun , Emine – 38

25. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 460

26. Bu konu : ” Görünüşe göre medya Hint varyantını zorluyor, işe yarayacak mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 452

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link