Kazandın! Şimdi gidebilirsiniz.

Hala bir sebepten dolayı bizi deli mi izliyorsunuz?

Ana akım sosyal medyayı beyin yıkama ve sansürlemenizin işe yaramadığından mı korkuyorsunuz?

Bu ilçede neler olup bittiğini anlayan herhangi birinin Biden’ı destekleyeceğine inanmayı reddediyorum.

Siz Biden taraftarları gerçekten isen, Schumer’ın kağıt oy pusulası gerektiren bir yasa tasarısı olduğunu ve McConnell’in onu düşürdüğünü nasıl açıklarsınız?

Şimdi her iki parti, medya ve tüm Demokratlar, şimdiye kadarki en güvenli seçimi yaptığımızı iddia ediyor?

Demokratlar kağıt oy pusulaları için hala savaşacak mı yoksa her şey şimdi halledildi mi?

Şimdiye kadarki en mükemmel seçimleri yaptığımızda neden bir seçim güvenlik yasasıyla uğraşıyorlardı?

Olumlu bir kayda göre, belki hala bu şeyi tersine çevirme şansımız var. Her şeyi kontrol ediyor gibi görünüyorlar … yine de bizden başkalarına bilgi aktarmamızdan korkuyorlar …

Author

26 Comments

1. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 490

4. Bu konu : ” Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 12

5. Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Kastamonu dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 439

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok güzel, saolun , Gürbüz – 10

8. Şırnak dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . Merhaba herkese sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 484

9. Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 341

11. Rize dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . Slm web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 270

12. Burdur dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . Merhaba herkese sayfan yeminle mükemmel, teşekkürler , gaye – 193

13. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

14. Slm web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Zonguldak dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 460

16. Samsun dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . Selam siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 86

17. Kırklareli merkezden ben hatice. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, saolun 18-02-2021 19:18:12

18. Bu konu : ” Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 42

19. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım

20. Hatay merkezden ben Emine. Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 03-03-2021 10:55:39

21. Bursa dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 336

22. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 425

24. Slm web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

25. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım

26. Eskişehir dan kimler var. Görünüşe göre, seçim sahtekarlığının var olduğuna inanmayan, tüm hükümetin kötü olduğuna inanmayan ve bize karşı çalışan, son birkaç on yıldır tüm yolsuzlukları takip etmeyen komplo üzerine düşünenler … hala buradalar. ..neden? . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link