Bu kontrolden çıktı. Sadece kontrolden çıktı. Perth’deki bir kişi şu anda “Güney Afrika Kovidinin YENİ CONTAGIOUS mutant suşu” için pozitif test yaptı ve şu anda Perth’de 2 milyon kişi 5 günlük bir tecrit altında.

Bu gülünç. Kontrolden çıktı. Ne zaman yeterli olacak? Öyleyse birisi burnunu çekerse .. 2 milyon insanı kilitleyelim. Ayrıca bunun mutant bir tür olduğunu nasıl bileceğiz? Tüm testler aynıysa … bir “mutant” suşu nasıl tanımlayabiliriz?

Bu devlet liderlerinin ihbar edilmesi gerekiyor. Bu boktan bıktım ve orada yaşamıyorum bile.

https://www.news.com.au/national/western-australia/wa-plunged-into-fiveday-lockdown-after-positive-case-spends-days-in-community/news-story/ea12f4642b0db1e6a387a8de4dc0c1e7

Gönderen … Jrn77
[comments]

Author

25 Comments

1. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-01-2021 16:23:57

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 74

3. Tokat dan kimler var. Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. . Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, şukuladım , hatice – 369

4. Şanlıurfa dan kimler var. Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 57

5. Bu konu : ” Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 109

6. Bu konu : ” Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. ” çok güzel. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, saolun , banu – 489

7. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

8. Mersin merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-02-2021 09:20:37

9. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 09-02-2021 20:18:12

11. Muş dan kimler var. Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. . Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 207

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 465

13. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

14. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 11:52:09

15. Bilecik dan kimler var. Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. . Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , memo – 52

16. Çorum merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun 11-03-2021 01:25:37

17. Bu konu : ” Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 328

18. Sivas merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 18-03-2021 20:27:48

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 169

20. Bingöl dan kimler var. Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 99

21. Bu konu : ” Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 52

22. Van dan kimler var. Görünüşe göre tek kişi yeterlidir. . selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 207

23. Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 03:11:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link