İnsanların bunu bilmek isteyeceğini düşündüm, çünkü bunu öğrendiğimde, bu beni biraz korkuttu. JT Chapman, ya da daha iyisi İkinci Düşünce olarak, geçenlerde CIA hakkında, esasen gezegendeki en büyük terörizm failleri oldukları hakkında bir video yükledi. Her şeyin algoritma açısından iyi göründüğü bir süre sonra, videoyla ilgili olarak, keşfedilebilirlikten çıkarılmış gibi görünüyor, yeni videoyu neden akışlarında göremediklerini soran insanlara sahip, yeni bir video yüklediği kendisine bildirilmiyor. , vb. Bu yüzden olanlarla ilgili hayal kırıklıklarını ifade etmek için Twitter’a gitti.

Bununla birlikte, bunun farklı olduğu yer, DHS’den (İç Güvenlik Bakanlığı) bir ziyaret aldığından bahsettiği ve onunla ‘Amerikan Karşıtı duygu’ hakkında konuştukları yer. Amerika’nın birkaç ay önceki polis vahşeti hakkındaki videosunda. Yani evet … oldukça korkutucu şeyler. Buradaki insanların bunun farkına varılması gerektiğini düşündüm, çünkü eminim ki pek çok İkinci Düşünce hayranı ve bu bölümlerde (duh) solcu medya var.

Kontrol ettiğinizden emin olun. CIA’nın terör örgütü olduğuna dair videove mümkünse bu videoyu biraz daha sevin ve paylaşın! Ayrıca, İşte DHS’nin onu sindirmeye çalışan ziyaretiyle ilgili twitter yazısı, onu okumak isteyenler için!

Author

26 Comments

1. Bolu dan kimler var. Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. . Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 451

2. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Hakkari merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-12-2020 12:39:46

4. Yozgat merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, şukuladım 11-12-2020 05:58:15

5. Bu konu : ” Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 219

6. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, sağolun

7. Bu konu : ” Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 114

8. Edirne merkezden ben Emine. Merhaba siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-01-2021 19:16:05

9. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-01-2021 15:19:37

10. Trabzon dan kimler var. Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. . Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 247

11. Bu konu : ” Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 494

12. Şanlıurfa dan kimler var. Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. . Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, saolun , mehmet – 434

13. Bu konu : ” Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 118

14. Bolu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-01-2021 14:47:58

15. Bu konu : ” Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 115

16. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

17. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler

18. Ordu dan kimler var. Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 205

19. Bu konu : ” Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 393

20. Sakarya dan kimler var. Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. . Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 313

21. Ankara dan kimler var. Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 58

22. Bu konu : ” Görünüşe göre YouTube, Second Thought tarafından ‘CIA bir Terör Örgütüdür’ yasağını gölgeledi ve DHS’den bir ziyaret aldı. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 58

23. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Selamlar siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

25. selam arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link