Görüş

30 yıldır şeker hastasıyım, 36 yaşındayım. Son zamanlarda bana diyabetik retonopatim olduğu ve her gözde 3 tane olmak üzere 6 işlem yaptırmam gerektiği söylendi. Anladığım kadarıyla gözlerimle ilgili ciddi bir problemim yok. Tıp alanına kesinlikle güvenmiyorum! Okuduğum her şey onunla gitmem gerektiğini söylüyor ama aynı zamanda aşı ol ve kanser için kemo yap diyorlar. Sadece bazılarınızın ne düşündüğünü merak ediyorum. Prosedüre Lazer fotokoagülasyon deniyor, çoğu insanın çevresel görüşlerinin bir kısmını ve muhtemelen merkezi görüşlerinin bir kısmını kaybettiklerini söylüyorlar. Görüşüm iyi olduğunda görmeyi kaybettiğim bir işlem yapmak da bana garip geliyor. Bana ne düşündüğünüzü söyleyin, merak ediyorum.

… bbdavis32 tarafından gönderildi
[comments]

“Görüş” üzerine 6 yorum

1. Sivas merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım 21-02-2021 19:13:13

2. Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 22-02-2021 18:31:40

3. Amasya dan kimler var. Görüş . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 457

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link