Yani gerçekten Qanon’a hiç girmedim veya Q’yu takip etmedim, ama kız kardeşim oldu. Q ve Trump’ın Flynn, Scavino gibi insanların yardımıyla derin devleti yıkmak için perde arkasında nasıl çalıştıklarına dair yorumlar yapıyor.

Amerikan halkının, gerçekte hepsi kötüyken, iktidardaki birinin dünyayı kurtardığını düşünmesini sağlamak için bir hile olduğunu düşünüyorum. Her şeyi kontrol altında tuttuklarını iddia ederlerse, Amerikan halkının bu konuda hiçbir şey yapmasına gerek kalmaz.

Bu şekilde insanlar “Hükümetin yalanlarına ve yolsuzluğuna karşı savaşmak için ne yapmalıyız?” Beyni yıkanmış Q takipçileri diyecek

“Merak etmeyin, iyi adamlar bizi yakaladı”

36 Comments

1. Bu konu : ” Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , memo – 254

2. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

3. Hatay merkezden ben banu. Selam paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım 20-04-2021 11:32:54

4. Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım

5. Hakkari merkezden ben mehmet. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun 21-04-2021 19:09:43

6. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler

8. Trabzon dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Mrb web siten inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 4

9. Erzurum merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan harbiden güzel, teşekkürler 27-04-2021 09:20:12

10. Bu konu : ” Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. ” çok güzel. Slm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 92

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

12. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:20:07

13. Bilecik merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok iyi, şukuladım 07-05-2021 02:31:03

14. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

15. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, sağolun

16. Bu konu : ” Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 257

17. Merhaba sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

18. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

19. Mardin dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 53

20. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 323

21. Slm web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bayburt dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 204

23. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

24. Bu konu : ” Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 488

25. Kastamonu dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Selam herkese sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 356

26. Uşak dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 46

27. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Merhabalar paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 497

28. Edirne merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 28-06-2021 06:31:09

29. Bu konu : ” Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, saolun , ziya – 308

30. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım 12-07-2021 18:28:11

33. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:58:41

34. Sivas merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım 17-07-2021 08:11:05

35. İzmir dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . selamun aleyküm web siten valla çok güzel, tebrikler , mehmet – 401

36. Isparta dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım , memo – 489

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link