Yani gerçekten Qanon’a hiç girmedim veya Q’yu takip etmedim, ama kız kardeşim oldu. Q ve Trump’ın Flynn, Scavino gibi insanların yardımıyla derin devleti yıkmak için perde arkasında nasıl çalıştıklarına dair yorumlar yapıyor.

Amerikan halkının, gerçekte hepsi kötüyken, iktidardaki birinin dünyayı kurtardığını düşünmesini sağlamak için bir hile olduğunu düşünüyorum. Her şeyi kontrol altında tuttuklarını iddia ederlerse, Amerikan halkının bu konuda hiçbir şey yapmasına gerek kalmaz.

Bu şekilde insanlar “Hükümetin yalanlarına ve yolsuzluğuna karşı savaşmak için ne yapmalıyız?” Beyni yıkanmış Q takipçileri diyecek

“Merak etmeyin, iyi adamlar bizi yakaladı”

15 Comments

1. Bu konu : ” Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , memo – 254

2. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

3. Hatay merkezden ben banu. Selam paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım 20-04-2021 11:32:54

4. Hakkari merkezden ben mehmet. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun 21-04-2021 19:09:43

5. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler

7. Trabzon dan kimler var. Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. . Mrb web siten inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 4

8. Erzurum merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan harbiden güzel, teşekkürler 27-04-2021 09:20:12

9. Bu konu : ” Görüş: Q, insanları iyi adamlar olduğuna inandırmak için yaratıldı. Gerçek şu ki, yok. ” çok güzel. Slm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 92

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

11. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:20:07

12. Bilecik merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok iyi, şukuladım 07-05-2021 02:31:03

13. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link