Görüşlerinizde benzersiz olduğunuzu düşünüyorsunuz, ancak Hilary Clinton ve Jeffrey Epstein’dan hoşlanmıyorsanız, kelimenin tam anlamıyla NPC’lersiniz

Hilary Clinton ve Jeffrey Epstein’ı sevmemek, sizi onlardan hoşlanmamanız için bir NPC yapmasıyla popüler hale geldi. Ve bir NPC olmaktan daha kötü bir şey yoktur. Lütfen bir kez olsun kutunun dışında düşünmeye çalışın. BTW, Jeffrey Epstein kendini öldürdü. Başkasının ilgisi yok.

“Görüşlerinizde benzersiz olduğunuzu düşünüyorsunuz, ancak Hilary Clinton ve Jeffrey Epstein’dan hoşlanmıyorsanız, kelimenin tam anlamıyla NPC’lersiniz” üzerine 16 yorum

1. Burdur merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 29-09-2020 23:31:55

2. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 10:08:48

3. Adana merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:55

4. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 21-10-2020 20:08:23

Yorum yapın