Merhaba arkadaşlar,

YouTube’un videolarını / çevrimiçi videolarını bırakarak herkesin en göze çarpan çenesindeki bulgularını merak ettim. Sizi “youtube bunları silecek / burada bunları yasaklayan gölge daha iyi kaydedin” diye düşündüren videolar

Bunlardan daha fazlasını arıyorum ve insanların bahsettiğim şeyleri keşfetmesi / referans alması için bazılarımı sunacağım.

Bildiğim ve son derece güvenilir ve bilgilendirici bulduğum 3 tane var.

1. Pizza kapısı. Temel olarak bu noktada bir gerçek, bu belgesel: https://youtu.be/FNnYdApuEIk

2. Gölgeler dışında. Temel olarak hükümetlerin medya üzerindeki kontrolünü çözmek ve insanları nasıl düşünmelerini istediklerini düşünmek için beyin yıkama. Belgesel bağlantı: https://youtu.be/MY8Nfzcn1qQ

3. Gevşek Değişim 9/11 1. baskı. 9 / 11’in gerçekte içeriden bilgiye sahip olduğuna ve yaygın olarak bilinmediği gerçeğine işaret eden delil dağını kesinlikle delice. Bu videoyu da favorilere ekledim, ne yazık ki kaldırmışlar. Mutlak utanç, çünkü şimdiye kadar bulduğum konuyla ilgili en iyi videolardan biriydi.

Lütfen, alakalı bazı bilgiler isteyip istemediğinizi izleyin ve bana iyi bir bilgi verecek olan favori videolarınızı bağlayın. Yine, bunu destekleyecek güvenilir kanıtlara sahip videolar arıyorum. Mutlu av adamlar. Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

Author

69 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Antalya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan yeminle iyi, sağolun 23-06-2020 10:51:34

3. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamlar siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 23-06-2020 11:52:34

4. Slm siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Kilis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, şukuladım 24-06-2020 12:06:46

7. Kars merkezden ben Aylin. Selam siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 24-06-2020 12:07:21

8. Afyon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-06-2020 12:07:26

9. Slm web siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

11. Artvin merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sağolun 24-06-2020 12:08:38

12. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun

13. Slm bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım

14. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

15. Karabük merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 05:29:29

16. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Mrb siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

18. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 11-07-2020 18:28:48

19. Slm paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım

20. Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

21. Slm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler 07-08-2020 18:06:00

23. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun

24. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

25. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın yeminle iyi, linkedinde paylaştım 29-08-2020 12:34:08

26. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

27. selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Amasya merkezden ben Emine. Selam web siteniz valla dikkat çekici, saolun 14-09-2020 08:52:17

29. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

30. Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

31. Slm siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

32. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

33. Selam paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım

34. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-10-2020 14:26:44

35. Adıyaman dan kimler var. Göz açılış Videolar . merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, sağolun , – 466

36. Bu konu : ” Göz açılış Videolar ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım , doruk – 389

37. Yalova dan kimler var. Göz açılış Videolar . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun , memo – 397

38. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanılmaz iyi, teşekkürler 04-11-2020 18:35:46

39. Bu konu : ” Göz açılış Videolar ” çok güzel. Mrb web siten inan ki güzel, teşekkürler , doruk – 104

40. Niğde merkezden ben . Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 00:46:37

41. Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

42. Artvin dan kimler var. Göz açılış Videolar . selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 29

43. Muş merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:19:18

44. Bu konu : ” Göz açılış Videolar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sağolun , doruk – 3

45. Bu konu : ” Göz açılış Videolar ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 199

46. Kastamonu dan kimler var. Göz açılış Videolar . Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 259

47. Bu konu : ” Göz açılış Videolar ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 134

48. Aydın dan kimler var. Göz açılış Videolar . Merhaba herkese web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 16

49. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, sağolun

50. Kastamonu dan kimler var. Göz açılış Videolar . Mrb web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 497

51. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Göz açılış Videolar . Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 310

52. Bayburt merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım 04-02-2021 20:18:43

53. Bu konu : ” Göz açılış Videolar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ziya – 29

54. Hakkari dan kimler var. Göz açılış Videolar . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ahmet – 289

55. Kırşehir dan kimler var. Göz açılış Videolar . Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 41

56. Bu konu : ” Göz açılış Videolar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , – 413

57. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

58. Selam herkese paylaşımın inan ki mükemmel, tebrikler

59. Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

60. Düzce dan kimler var. Göz açılış Videolar . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , gaye – 427

61. Sakarya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun 03-05-2021 07:11:10

62. Şırnak dan kimler var. Göz açılış Videolar . selam arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 151

63. Bursa merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım 06-05-2021 15:52:23

64. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link