Epstein 2019’da tutuklanmadan önce, adını hiç şaşırmadım, hiçbir arkadaşım veya akrabam onun kim olduğunu bilmiyordu. Epstein’ın suikaste uğramasından sonra, aynı güce ve servete sahip daha kaç kişinin yara almadan yürümeye devam ettiğini oldukça düşündürdü. Daha fazlasını öğrenmekle inanılmaz derecede ilgileniyorum ve medya tarafından göz ardı edildiğini veya tamamen görmezden geldiğini düşündüğünüz kişilerin (veya kuruluşların/şirketlerin/grupların vb.) adlarını ve yanlışlarının ne olduğunu paylaşırsanız çok sevinirim.

Author

36 Comments

1. Bursa merkezden ben ali. Selam siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 30-06-2021 09:42:26

2. Sivas merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım 30-06-2021 10:17:51

3. Bu konu : ” Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ali – 435

4. Merhabalar siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Hakkari dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . Selam herkese siten inan ki güzel, sağolun , – 446

6. Bu konu : ” Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 327

7. Bayburt merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım 03-07-2021 03:50:45

8. Ordu merkezden ben . Selam herkese sayfan inanki iyi, twitter da paylaştım 03-07-2021 20:32:06

9. Bu konu : ” Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 74

10. Zonguldak dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 431

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 28

12. Bolu merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 10:12:19

13. İstanbul merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 14:17:21

14. Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 06-07-2021 14:20:51

15. Bu konu : ” Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 169

16. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

17. Tekirdağ merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten valla mükemmel, teşekkürler 16-07-2021 03:55:50

18. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 224

19. Düzce dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, şukuladım , gaye – 251

20. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 20-07-2021 06:22:29

21. Selam herkese web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. ” çok güzel. Slm web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 410

23. Şırnak merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-08-2021 07:48:42

24. Konya dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 6

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 71

26. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler 31-08-2021 19:44:40

27. Aksaray dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun , Aylin – 300

28. Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 02-09-2021 09:27:20

29. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 14-09-2021 21:34:04

30. Bursa dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 380

31. Denizli merkezden ben Aylin. Selam sayfanız inanılmaz çok iyi, sağolun 23-09-2021 22:56:52

32. Sivas merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun 26-09-2021 15:37:11

33. Samsun dan kimler var. Göz ardı edilen veya görmezden gelinen kötü insanlar/gruplar/kuruluşlar. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 53

Write A Comment