Gözler günümüzde sıklıkla istismar edilmektedir. Egzersiz ve renk diyetine ihtiyaç duyarlar. Renkler güneş ışığından elde edilir. Güneş ışığının bir gökkuşağı (iris – gökkuşağı anlamına gelir) renk, ışık ışınları ve ısı vardır. Bu renkler epifiz, hipofiz bezini besler ve uyarır ve uyarımı diğer bezlere aktarır. Gözler yapay ışık, bozuk ışık (gözlük bunu yapar), televizyon / bilgisayar ekranları, arabalardan yansıyan ışık, cam ve suni yüzeyler ve zayıf okuma ışığı tarafından istismar edilir. Göz doktorları aşırı reçete yazarak gözleri kötüye kullanırlar. Asla göz egzersizi önermiyorlar. Tıp bilimi dalları bir gözlük çılgınlığı ve cehaletten yaratıldı. Bu bilimde, her bireyin aynı 20/20 görme keskinliğine sahip olmasını talep ederler. Bu fizyolojik olarak saçma bir taleptir. Örneğin, en yüksek performanstaki bir grup sporcunun tümü 9,4 saniyede 100 yarda koşusu yapamaz. Tartışmasız bir gerçektir ve sporcular ve hatta tıp doktorları tarafından kabul edilmiştir.

Görme, göz kaslarının göz merceğini esnetme ve küçültme yeteneğine bağlıdır. Gözlerden (bacaklar gibi başka bir kas aparatı) kas gruplarının fiziksel sınırlamalarına bakılmaksızın fiziksel bir görev yapmaları istenir. Üstelik bu sözde meslek, insanları göz kaslarını dejenere eden gözlük (kontak) takmaya zorluyor. Neden reçetenizin daha da kötüleştiğini düşünüyorsunuz? Sonuç olarak, bir kişi gözlerini kötüye kullanmazsa, tıp bilimi yapacak. Gözlükler ve ameliyat, tıp biliminin görme problemini çözmedeki başarısızlığını gösterir. Çiğ gıda diyeti, düzenli göz egzersizi (bunu ne sıklıkla yaparsınız?), Sağlık bilinci ve tam spektrumlu ampuller göz problemlerini önleyebilir. Ama tabii ki bize bu öğretilmiyor.

Yapmayı tavsiye ederim bu göz egzersizleri sık sık gözlük takmaya ara vermenin yanı sıra (haftada 1-2 gün) ve inanılmaz bir iyileşme göreceksiniz.

Author

3 Comments

1. Muğla merkezden ben ziya. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 08-04-2021 16:36:46

2. Bu konu : ” Gözlük komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 353

3. Bu konu : ” Gözlük komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 65

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link