Kategoriler
Genel

Grammarly: Free Writing Assistant "Eğer bir şey özgürse o zaman ürünsünüz"

https://imgur.com/a/tfWrFnD

Grammarly, yazdığınız her şeyi bilen tarayıcınıza ücretsiz bir eklentidir.

Topladığımız Diğer Bilgiler

Site, Yazılım ve / veya Hizmetleri kullanırken bu bilgileri toplarız:

Kullanıcı İçeriği. Bu, Hizmetleri ve / veya Yazılımı kullanımınızla bağlantılı olarak tarafınızdan yüklenen, girilen veya başka bir şekilde iletilen tüm metin, belge veya diğer içerik veya bilgilerden oluşur.

Kullanıcı kişilerin adları (Dilbilgisi Klavyesi kullanıyorsanız). Dilbilgisi Klavyesi, cihazınızdaki kişilerin adlarına erişim isteyebilir veya erişim sağlayabilir. Bu erişim, uygun önerilerde bulunabilmesi için Grammarly Klavyenin adlarını yazarken tanımasına yardımcı olur (örneğin, bir adı yanlış yazarsanız).

Bu Gizlilik Politikası hiç değişecek mi?

Grammarly geliştikçe, Sitemiz, Yazılım ve Hizmetlerimiz, işimiz ve bizim ve sizin için geçerli yasalardaki değişikliklere ayak uydurmak için bu Politikayı güncellememiz gerekebilir. Bununla birlikte, gizliliğinize saygı gösterme taahhüdümüzü her zaman koruyacağız. Bu Politika kapsamındaki haklarınızı etkileyen her türlü önemli değişikliği e-postayla (en son verdiğiniz e-posta adresinize) size bildiririz veya bu Politikada yürürlükteki diğer tarihlerle birlikte kolayca bulunabilir bir alanda yayınlarız. Bu nedenle, değişikliklerden haberdar olmak için düzenli olarak burayı tekrar kontrol etmenizi öneririz. Herhangi bir değişiklikten sonra Grammarly'ı kullanmaya devam etmenin, yeni Politikaya katılıp kabul ettiğiniz anlamına geldiğini lütfen unutmayın. Bu Politikadaki herhangi bir değişikliğe katılmıyorsanız ve bilgilerinizin buna tabi olmasını istemiyorsanız, Grammarly hesabınızı silmeniz gerekir.

Komplo: 0.2 saniyede yüklemek için aptallar almak, yazdıkları her şeyi kaydetmek, sonra satmak için YouTube reklamlarına para harcarlar (tahmin ettiler).

Beni baţlatma.

“Grammarly: Free Writing Assistant "Eğer bir şey özgürse o zaman ürünsünüz"” için 22 yanıt

Gümüşhane merkezden ben banu. Selam web siten inan ki güzel, sağolun 05-03-2020 01:18:33

İstanbul merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım 07-03-2020 14:30:18

İzmir merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 10-03-2020 03:14:37

Ardahan merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-03-2020 18:07:31

Konya merkezden ben banu. Selam herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-03-2020 02:46:56

Bolu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 23-03-2020 22:51:37

İzmir merkezden ben Aylin. Slm sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım 24-03-2020 19:13:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir