Great Conjunction Convergence – F’Reals?

Great Conjunctionjunction’ın bir resmini çeken var mı? 10 gün önce haber turlarına çıkmaya başladığından beri görmedim. Her gece gün batımından sonraki saatlerde GD’ye bakıldı. Çoğu gece hava bulutluydu, ancak tek gördüğüm diyagramlar ve yaratılan ‘resimler’. Gerçek bir resim gören oldu mu – bu gerçekten görülmesi gereken bir şey mi, yoksa bugünlerde gece gökyüzünün çoğu BS gibi mi? Teşekkürler

“Great Conjunction Convergence – F’Reals?” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Great Conjunction Convergence – F’Reals? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 30

2. Kars dan kimler var. Great Conjunction Convergence – F’Reals? . selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, şukuladım , Hasan – 443

3. Ordu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 21-12-2020 10:16:59

4. Erzincan dan kimler var. Great Conjunction Convergence – F’Reals? . Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 378

5. Bu konu : ” Great Conjunction Convergence – F’Reals? ” çok güzel. Merhaba siten valla çok güzel, face de paylaştım , ali – 391

6. Gümüşhane dan kimler var. Great Conjunction Convergence – F’Reals? . Slm sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 463

7. Aydın dan kimler var. Great Conjunction Convergence – F’Reals? . Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 152

8. Iğdır dan kimler var. Great Conjunction Convergence – F’Reals? . Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 16

9. Bu konu : ” Great Conjunction Convergence – F’Reals? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 113

10. Bu konu : ” Great Conjunction Convergence – F’Reals? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 172

11. Diyarbakır merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 18:49:19

12. Bu konu : ” Great Conjunction Convergence – F’Reals? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 32

13. Bu konu : ” Great Conjunction Convergence – F’Reals? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 338

14. Yozgat merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 19-01-2021 02:30:05

15. Giresun dan kimler var. Great Conjunction Convergence – F’Reals? . selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 377

16. Adana dan kimler var. Great Conjunction Convergence – F’Reals? . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 78

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link