GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında.

GRINCH – CH (İsviçre) ‘de Büyük Sıfırlama – tıpkı tahmin edildiği gibi Noel’i çalmaya çalışıyor. Kişi bu konuyu ne kadar çok araştırırsa, yazarın neyin planlandığına dair içeriden daha fazla bilgi sahibi olduğu ortaya çıkar, bu bir tesadüf olma ihtimali düşüktür, ancak biz onun nedenini sadece tahmin edebiliriz.

Kaynaklar: –

CH, İsviçre’nin ülke kodudur

https://www.iso.org/obp/ui/#iso:code:3166:CH

İsviçre’nin Davos kayak merkezi, her yıl düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu (WEF) toplantılarına ev sahipliği yapıyor.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Davos

WEF, Klaus Schwab tarafından kuruldu

https://en.m.wikipedia.org/wiki/World_Economic_Forum

Klaus Schwab, Büyük Sıfırlama’nın mimarıdır

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Great_Reset

DSÖ merkezi İsviçre’dedir

https://en.m.wikipedia.org/wiki/World_Health_Organization

2020’de Noel milyonlarca kişi veya kişi için iptal edildi

https://www.theguardian.com/world/2020/dec/20/christmas-cancelled-what-the-papers-say-as-covid-bubbles-burst

İşte o, gerçek Grinch, Klaus Schwab

https://winteroakpress-files-wordpress-com.cdn.ampproject.org/i/s/winteroakpress.files.wordpress.com/2020/10/klaus-schwab.jpg

Grinch Noel’i Nasıl Çaldı! Rockefeller’s Standard Oil için çalışan Dr Seuss tarafından yazılmıştır.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dr._Seuss

Rockefeller Vakfı Davos ile ilgili yıllık WEF toplantısına katılır ve katkıda bulunur, Rockefeller’lar Klaus Schwab ile ittifak halindedir.

https://www.weforum.org/organizations/the-rockefeller-foundation

Rockefeller Vakfı, sonunda Dünya Sağlık Örgütü tarafından yerine geçen Uluslararası Sağlık Bölümünü kurdu.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/International_Health_Division

Rockefeller Vakfı on yıllardır WHO’yu finanse etti ve şekillendirdi

https://www.researchgate.net/publication/259697786_Backstage_The_relationship_between_the_Rockefeller_Foundation_and_the_World_Health_Organization_Part_I_1940s-1960s

Rockefeller Vakfı 2010 yılında LockStep adında bir pandeminin dünyaya yayıldığı ve toplumda kalıcı değişikliklere neden olduğu / buna izin verdiği, Batı hükümetlerini Çin gibi daha otoriter hale getiren, özgürlükleri kısıtlayan, hatta pandemi sonrası bir senaryo / plan yayınladı.

https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

David Rockefeller, Mao’nun Çin’inin büyük bir hayranıydı, devrimde ölen milyonlarca kişi için endişe göstermiyordu, aşağıdaki alıntıya bakınız: –

“Çin Devrimi’nin bedeli ne olursa olsun, sadece daha verimli ve adanmış bir yönetim üretmekle kalmayıp, aynı zamanda yüksek moral ve birikimi teşvik etmede de açıkça başardı. Başkan Mao’nun liderliğinde Çin’deki sosyal deney, insanlık tarihindeki en önemli ve başarılı deneyimlerden biridir. ” (David Rockefeller, New York Times, 1973.)

Dr Seuss, Klaus Schwab’ın Rockefellers için çalıştığı zamandan beri planlarını öğrendi ve daha sonra sadece bildiği nedenlerle bundan bir çocuk hikayesi yapmaya karar verdi.

“GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında.” üzerine 35 yorum

1. Kütahya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 13:51:24

2. Kırşehir dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 421

3. Kırıkkale dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, saolun , ahmet – 370

4. Amasya dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Selam herkese web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 21

5. Bu konu : ” GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 217

6. Bu konu : ” GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 149

7. Mersin dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 298

8. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 16-01-2021 19:29:28

9. Çorum merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 13:33:07

10. Sinop merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 04:13:03

11. Uşak dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım , Aylin – 143

12. Erzurum dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Merhabalar bu web sitesi valla güzel, tebrikler , hatice – 74

13. Osmaniye dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 32

14. Adıyaman dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, sağolun , Aylin – 7

15. Uşak merkezden ben gaye. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 14:43:24

16. Siirt dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Merhaba siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 66

17. Bu konu : ” GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 73

18. Gümüşhane dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Selam siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 262

19. Samsun dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Selam web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 243

20. Bu konu : ” GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , banu – 409

21. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-02-2021 05:54:53

22. Bu konu : ” GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 382

23. Bu konu : ” GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, şukuladım , doruk – 497

24. Kayseri dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 71

25. Şanlıurfa dan kimler var. GRINCH = İsviçre’de Büyük Sıfırlama (CH, İsviçre’nin ülke kodudur) – Kim size DSÖ’nün işin içinde olacağını söylüyor, karargahları İsviçre’de – Grinch’in kendisi, emir veren Büyük Sıfırlama’nın mimarı Klaus Schwab’ı temsil ediyor İsviçre kayak merkezi Davos’taki WEF toplantılarında. . Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link