Bazen bunu 1-1,5 yıl öncesinden hatırlayan bir tek benmişim gibi hissediyorum… Bu bokun tam anlamıyla flip flop olmasını bekliyordum. Kesinlikle yanlış hedef için başka bir aşı ve transkripsiyon değiştirici. Planlandığı gibi.

Belki hedeftir etkilenen başka bir kromozom.

ENDİŞE OLANLAR İÇİN Profilaktik çok şey yapabilir, gerçek cevap doğada, yakınlarda yeşil yaşamı olan herkesin önünde. Bu sadece sırtınızda hangi maymunu istediğinizle ilgili bir durum. Thc bir bitki tarafından yapılmaz. Sen insan değilsin. Bunu düşün. 😉

…AfterFACastello tarafından gönderildi
[comments]

22 Comments

1. Muğla merkezden ben ali. Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım 02-08-2021 08:26:21

2. Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler

3. Slm sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

5. Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 04-08-2021 18:00:06

7. Batman dan kimler var. Grip/HPV Kimerik Hibrit . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 309

8. Bartın dan kimler var. Grip/HPV Kimerik Hibrit . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 348

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Grip/HPV Kimerik Hibrit ” çok güzel. Selam sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 235

11. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Yalova merkezden ben Emine. Selam web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-08-2021 12:33:44

13. Zonguldak merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 26-08-2021 19:43:55

14. Bu konu : ” Grip/HPV Kimerik Hibrit ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 25

15. Kars dan kimler var. Grip/HPV Kimerik Hibrit . Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 373

16. Bu konu : ” Grip/HPV Kimerik Hibrit ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 417

17. Bu konu : ” Grip/HPV Kimerik Hibrit ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 120

18. Bu konu : ” Grip/HPV Kimerik Hibrit ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , emin – 302

Write A Comment