Kategoriler
Genel

Grip VS Yeni Coronavirüs

Sözde gerçekler ve sayılar medyada her geçen gün yayılıyor. Ancak halkın büyük risk altında olduğunu söylemek güvenlidir. Bunu söylüyorum çünkü grip ve covid 19'un semptomları oldukça benzer. Evet bireyler gripten ölmekle birlikte, grip daha mevsimsel iken, koviderin 19 mevsimsel olmadığı bilinir.

Veriler insanların iyi niyetinden veya cehaletinden mahrum olabilir. Tabii ki bu planlanmış hissediyor, çünkü covid 19 ile hasta olan insanlar iyileşiyor, ancak virüsü tekrar yakalayıp sonra ölüyorlar.

Verilerin eğrilmesi ve ABD'nin şüphelendiğimizden daha fazla vakası olabilir. İnsanlar covid 19'u yakalar ve grip olduklarını varsayarlar. İyileşmek ve influenza varmış gibi davranmak için evde kalacaklar. Bu kendi kendine karantina nedeniyle bildirilmiyor.

Tüm insanlarda hiper farkında olabilirler ama virüsün uzunluğunu kısaltmak için bunu grip gibi tedavi edecekler. Grip için bu salgından daha hazırız. Gripi en son ne zaman yakaladığını ve iyileştiğini düşün. Tylenol, Tamiflu, sıvılar, dinlenme ve otc ilacı semptomları kısaltır. Koronavirüs yakalarsanız, bu yöntemler semptomlar yeterince şiddetliyse işe yaramaz, hayatınız için savaşan bir solunum cihazında olacaksınız. Bunun griple gerçekleşemeyeceğini söylememekle birlikte, 19 sayısı iletim oranı nedeniyle ölümcüldür.

TLDR: Vatandaşları şaşırtmak için grip mevsiminde virüs salgınının serbest bırakılması için harika zamanlama. Veriler çarpıktır, çünkü insanlar bildirilmeyen grip olduğunu düşünürler.

“Grip VS Yeni Coronavirüs” için 9 yanıt

Kocaeli merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-03-2020 09:46:11

Bilecik merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 14-03-2020 23:22:27

Rize merkezden ben ziya. Slm sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-03-2020 12:54:04

Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-03-2020 17:37:16

Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 25-03-2020 11:04:47

Uşak merkezden ben ahmet. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-03-2020 06:57:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir