Öyleyse .. Kesinlikle’nin hayranı vurmak üzere olduğunu hissediyorum ve şimdi benzer düşünen insanlarla bağlantı kurmak için gerçekten iyi bir zaman gibi hissediyorum. Katılmak isteyenlerin kendi alanlarımızda olup bitenler hakkında gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilecekleri veya fikirleri, teorileri, güncel olayları ve benzerlerini tartışabilecekleri bir tür grup sohbeti yapabilmek güzel olurdu. Ya da sadece bir tür ahlaki destek, arkadaşlık vb. İçin bile, sadece yüksek sesle düşünmek. İlgilenen var mı? Öyleyse, en iyi platform nedir? Bunu gerçekleştirelim ya da birisinin zaten mevcut bir hmu grubu varsa!

Author

30 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 479

3. Bu konu : ” Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? ” çok güzel. Mrb siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 80

4. İstanbul dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . Merhaba herkese sayfanız inanki dikkat çekici, sağolun , memo – 432

5. Karaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, teşekkürler 21-05-2021 11:09:52

6. Hakkari dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . Selamın aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 483

7. Antalya dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . Merhaba paylaşımın inanki iyi, face de paylaştım , Hasan – 394

8. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 216

9. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım 01-06-2021 05:46:24

10. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım 04-06-2021 01:01:17

11. Kayseri dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , – 49

12. Hatay merkezden ben emin. Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 07-06-2021 04:35:34

13. Şırnak dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . Merhaba herkese siten harbiden hayran edici, teşekkürler , emin – 94

14. Yalova merkezden ben gaye. Slm siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 09-06-2021 20:51:19

15. Bu konu : ” Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun , – 285

16. Muğla dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 325

17. Merhaba herkese web siten yeminle mükemmel, teşekkürler

18. Bu konu : ” Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 311

19. Ağrı dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler , mehmet – 376

20. Manisa merkezden ben ziya. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun 04-07-2021 22:24:47

21. Bu konu : ” Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 126

22. Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

23. Sakarya merkezden ben memo. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler 11-07-2021 04:08:40

24. Bu konu : ” Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 425

25. İstanbul dan kimler var. Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? . selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 441

26. Bu konu : ” Grup sohbeti / telgrafı / discord / vb. Olan var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 5

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link