Bugün erken saatlerde YouTube, GTA V kategorisini 12 Saat boyunca oyun sekmesinden çıkardı ve bunun “sistemlerinde bir aksaklık” olduğunu söyledi … Bu, Chicago’dan Illinois Temsilcisi Marcus Evans Jr.’ın GTA V’i yasaklamak için bir yasa tasarısı teklif etmesinden sonra geldi ve Araba hırsızlıklarındaki artış nedeniyle COD, Battlefield vb. gibi diğer şiddet içerikli video oyunları

Şiddet içeren video oyunlarının yasaklanması onlarca yıldır ortalıktayken ve hiçbir şey olmadı … Ama bugün olanları duyduktan sonra yakında olabilir … Düşünceler?

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” GTA V ve diğer Şiddetli Video Oyunları Yakında Amerika’da yasaklanacak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 29

2. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Hakkari merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, tebrikler 05-03-2021 13:56:36

4. Bu konu : ” GTA V ve diğer Şiddetli Video Oyunları Yakında Amerika’da yasaklanacak mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 289

5. Mardin merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, teşekkürler 05-03-2021 13:58:22

6. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-03-2021 14:06:09

7. Selam siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

8. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun

9. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 06-03-2021 10:44:27

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” GTA V ve diğer Şiddetli Video Oyunları Yakında Amerika’da yasaklanacak mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 487

11. Bursa dan kimler var. GTA V ve diğer Şiddetli Video Oyunları Yakında Amerika’da yasaklanacak mı? . Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 431

12. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, saolun 26-03-2021 13:19:50

13. Erzurum dan kimler var. GTA V ve diğer Şiddetli Video Oyunları Yakında Amerika’da yasaklanacak mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım , banu – 14

14. Batman merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-04-2021 05:25:46

15. Kırıkkale dan kimler var. GTA V ve diğer Şiddetli Video Oyunları Yakında Amerika’da yasaklanacak mı? . Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 138

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link