Ejderha, canavara çoktan koltuğu ve büyük bir yetki verdi mi? Demek istediğim, Covid, Winnie the poo diyarından çıktı ve şimdi o aşıyı vatandaşları gezmek için alsan iyi olur. Kızıl renkli canavar fahişeden nefret ediyor. Bu pasaportların nasıl geliştiğini hiç merak ettiniz mi? İsrail’e bakın, onlar en uzaklar. Ah evet, eğer yapmazsanız, İncil’deki son ölüm biçiminden ayrıldığı yer değil mi? Konuşması ve öldürmesi için hayat verilmiştir. Tüm insanlar almalı. Hayat, alımı izlemek için bir AI sistemidir. Bu yüzden, uygulamalarınızı indirin ve o işe girmeden önce kapıda tarayın !!!

Vahiy 13: 16-17 Kral James Versiyonu (KJV)

16 Küçük ve büyük, zengin ve fakir, özgür ve bağlı herkesin sağ ellerinde veya alınlarında bir iz bırakmasına neden olur:

17 Ve işareti, canavarın adı veya adının numarası dışında hiç kimse alıp satamaz.

Author

12 Comments

1. Mardin merkezden ben . Slm siten vallaha çok güzel, tebrikler 02-03-2021 13:51:46

2. Karaman dan kimler var. Güç ve büyük otorite mi? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler , Aylin – 340

3. Bu konu : ” Güç ve büyük otorite mi? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha güzel, tebrikler , Emine – 483

4. Burdur dan kimler var. Güç ve büyük otorite mi? . Mrb sayfanız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 344

5. Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler

6. Kars dan kimler var. Güç ve büyük otorite mi? . Mrb siten yeminle çok iyi, sağolun , – 430

7. Erzurum merkezden ben memo. Merhaba siten cidden çok iyi, tebrikler 26-03-2021 19:58:03

8. Bu konu : ” Güç ve büyük otorite mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 259

9. Diyarbakır dan kimler var. Güç ve büyük otorite mi? . Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, teşekkürler , Aylin – 17

10. Bu konu : ” Güç ve büyük otorite mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden iyi, tebrikler , hatice – 287

11. Trabzon merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 12-04-2021 18:49:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link