Antikorlar azaldıkça, aşılanmamışlara göre daha fazla hastalanacağınız antikora bağlı artışa daha duyarlı hale gelebilirsiniz. Sanırım bu yüzden güçlendirici atışlar yapıyorlar. Milyonlarca aşılının herhangi bir koronavirüsten ölmeye başlaması iyi olmaz. Aşılanmış olanlar hayatlarının geri kalanında bunu yapmak zorunda kalabilirler!

22 Comments

1. Muş merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-08-2021 19:31:52

2. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. Çankırı dan kimler var. Güçlendiricinin nedeni bu olabilir . Selam herkese paylaşım harbiden güzel, tebrikler , hatice – 36

4. Bu konu : ” Güçlendiricinin nedeni bu olabilir ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 325

5. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, tebrikler 08-08-2021 08:41:30

6. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

7. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler

8. Bu konu : ” Güçlendiricinin nedeni bu olabilir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler , memo – 3

9. Balıkesir merkezden ben mehmet. Slm web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2021 15:48:44

10. Bu konu : ” Güçlendiricinin nedeni bu olabilir ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 434

11. Tokat dan kimler var. Güçlendiricinin nedeni bu olabilir . Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, saolun , ahmet – 116

12. Bu konu : ” Güçlendiricinin nedeni bu olabilir ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 186

13. Kilis dan kimler var. Güçlendiricinin nedeni bu olabilir . Selam herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , – 349

14. Malatya merkezden ben emin. Selam siten inanılmaz çok güzel, sağolun 29-08-2021 17:59:44

15. Kütahya dan kimler var. Güçlendiricinin nedeni bu olabilir . Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 115

16. Ağrı dan kimler var. Güçlendiricinin nedeni bu olabilir . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun , banu – 178

17. Slm web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Osmaniye dan kimler var. Güçlendiricinin nedeni bu olabilir . Mrb paylaşım yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 276

19. Çorum dan kimler var. Güçlendiricinin nedeni bu olabilir . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım , banu – 483

Write A Comment