Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş!

Video cilalı, iyi yapılmış, tanrının sevgi dolu akıllı bir çocuğu, “dünyanın bunu görmesi gerekiyor” başlıklı bu 45 dakikalık videoyu yaptı. Youtube bbn gönderildi ve hemen sabah 3 de kaldırıldı.

Demir, potasyum sülfat, potasyum klorür, alkali, peyton rous ve tavuklarından kaynaklanan rockefeller ve sahte kanıtlanmamış “mikrop teorisi” hastalığının nedeni (hücresel hastalık).

Ventilatörlerin hemoglobinin oksijen almasını durdurması nedeniyle ventilatörlerin insanları nasıl öldürdüğü … viroloji tarihi vb. Ve bize söyledikleri her şeyi nasıl kanıtladılar lanet bir yalan.

Neler olup bittiğini bilmek ister misiniz ??

Gündem 21. Gündem 2030. Kodeks ailimentarius.

Küresel ekonomiyi yağmalama. Tüm toprak servet gücünü sivilce pizza yüzlü pedosatanist sapkınlar, nakitsiz yeni dünya düzeni gözetim dadı devlet Deccal canavar sistem kontrol ızgarasının bir araya getirilmesi ve ilhak edilmesi …

Yapay kıtlık üstüne serpilir.

Videoyu yapan iyi kişiyi tutmamız, biraz paraşüt için teor video yüklemelerini veya video kanalını bit oluğuna kaydeden ve indiren herkesi yüklememiz gerekir. Ama bunun yapılması gerekiyor.

Gerçek için değil, hayat kurtarmak veya doğru olanı yapmak için çok fazla değil.

Ama bu kişi videoya çok fazla iş koyduğu ve “onlar” tüpünü vidaladığı için. Noktanın ilkesi budur.

Bu ameroca, konuşma özgürlüğüne sahibiz, güncellediğiniz ve her iki dakikada bir yeniden yazdığınız hizmet şartlarını fuclle, özgürlüğü sevmiyorsunuz, lanetini çin’e taşıyın, LOSERS.

Bunun gerçekleşmesini komplo truther Patriots Hıristiyan Amerikan ailesi.

Bizi dövdüklerini düşünen bu wimps’lere karşı savaşalım.

Şerefe.

İşte orijinal bağlantı / kanıt: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message4378573/pg1

“Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş!” üzerine 88 yorum

1. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 05-05-2020 06:45:30

2. Niğde merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 09-05-2020 14:36:32

3. Düzce merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-05-2020 22:06:28

4. Erzurum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:08:14

5. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:08:17

6. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler 14-05-2020 09:08:34

7. Burdur merkezden ben ziya. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-05-2020 17:31:10

8. Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım 22-05-2020 01:38:26

9. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten inanki güzel, facebookta paylaştım 03-07-2020 08:06:00

10. Elazığ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun 04-07-2020 06:42:09

11. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-07-2020 18:00:54

12. Isparta merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 16-07-2020 18:36:12

13. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2020 23:56:19

14. Gümüşhane merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 06-08-2020 23:26:44

15. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 12:29:07

16. Eskişehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-08-2020 18:23:42

17. Trabzon merkezden ben gaye. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 18:56:51

18. Trabzon merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 05:15:12

19. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 06-09-2020 19:11:12

20. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım 11-09-2020 12:26:50

21. Samsun merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 12:06:34

22. Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2020 22:14:25

23. Ankara merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 04:54:18

24. Bu konu : ” Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! ” çok güzel. Selam sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 347

25. Bartın dan kimler var. Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! . Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , Hasan – 456

26. Bu konu : ” Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, saolun , Aylin – 72

27. Çankırı dan kimler var. Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! . Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 347

28. Tunceli merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 26-11-2020 01:21:47

29. Bu konu : ” Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 13

30. Isparta dan kimler var. Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! . Selam web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , emin – 412

31. Bingöl dan kimler var. Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! . Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 335

32. Siirt dan kimler var. Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! . Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , – 187

33. Düzce dan kimler var. Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! . Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 292

34. Bu konu : ” Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 208

35. Bilecik merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 16:44:47

36. Bu konu : ” Güçlü% 100 bilimsel olarak doğru video, youtube’dan kaldırılan korona aldatmacasını ortaya çıkarır, diğer platformda almak için topluluk yardımına ihtiyaç duyar (bot chute / bnnd.video) Dövüş! ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 307

37. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 00:52:29

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link