TLDR: MMEDF’i 30.04.2021 Cuma gününden önce ETRADE veya TD Ameritrade üzerinden satın alın. Tartışmaları istiyorsanız, lanet yazıyı okuyun. Satın aldıktan sonra TUTUN. Satma yoksa bunu herkes için mahvedeceksin. Bir kişinin satmasının bir fark yaratmadığını düşünebilirsiniz. YAPAR. Bu milyarderlere sadık kalabilmeniz için beklemenize ihtiyacımız var. Bu, milyarderlerden YASAL ve ŞİDDET OLMAYAN bir şekilde güç almanın en iyi yoludur.

Bu, çabuk zengin olma planı değil. Milyarlarca insan acı çekerken kendileri için para biriktirenlere karşı sessiz, HUZUR DOLU bir devrim.

Önümüzdeki Cuma gününden önce MMEDF satın alın. Teksas’ta, tedaviye dirençli TSSB’si olan gaziler için psilosibin destekli psikoterapiyi yasallaştıran büyük yasa tasarısı hazırlanıyor. Ay sonuna kadar geçmesi muhtemel. Rick Perry bunu destekliyor. https://www.texastribune.org/2021/04/13/veterans-ptsd-psychedelics-texas/

Bu, psychedelic terapi şirketlerinin Amerikan pazarına girmesi için bir adım. Muhafazakarlar, psikedelik terapiyi yasallaştırmak için atlıyorlarsa, yangın yakında ABD’ye ve dünyaya yayılacaktır.

Mevcut MMEDF hisse fiyatı = 2,34 $

Fiyat hedefi = 1000 $ (Bu hareketli bir hedeftir çünkü duruncaya kadar devam edebiliriz – EĞER herhangi biri bizi deneyip durdurma cüretine sahipse.)

MMEDF satın almanın en iyi yolları E * ticareti ve TD Ameritrade’dir. E * ticaretinde yalnızca bir limit emri kullanarak satın alabilirsiniz. Bir sonraki GameStop devrimini başlatıyoruz. MMEDF’e odaklanın.

Saykodelik devrimi YASAL bir şekilde destekleyen herkese zenginlik ve güç vererek MMEDF’i pompalıyor olacağız.

MindMedicine ve psychedelic yatırımcılar için daha fazla güç, dünya çapında psychedelic destekli tedaviye daha kolay erişim anlamına gelir.

Doğru psikedelik destekli terapiye daha kolay erişim, tedaviye dirençli zihinsel sağlık sorunları olan daha az insan anlamına gelir. Daha az insan kendini ve birbirini öldürüyor. Daha az insan hayatlarından inanılmaz derecede mutsuz.

Aynı zamanda daha zengin insanların saykodelik kullanması anlamına gelir.

Psychedelics’in fiziksel, zihinsel ve ruhsal refahı artırdığı bilinmektedir. Bu, şefkat ve cömertlikte bir artışı içerir. Daha fazla psychedelic destekli terapi, daha güçlü insanların zihinsel olarak daha sağlıklı hale gelmesi ve paralarını parası veya gücü olmayanlara bağışlaması anlamına gelir.

Gücü olmayanlara yiyecek şeklinde bağışlanan para, dünyadaki açlığı çözmenin ilk adımıdır. Dünyada herkesi sonsuza kadar doyurmaya yetecek kadar para ve yiyecek var. Bu, dünyadaki açlığı sürdürülebilir bir şekilde çözmenin YALNIZCA adımı değildir. Ancak bu bir ön şarttır.

TLDR: Önümüzdeki Çarşamba gününden önce MMEDF satın alırsanız, sadece kişisel olarak zengin olmayacaksınız, aynı zamanda milyarder hedge fonlarının tamamı bize katılmazlarsa zarar görecek. Melvin’in Gamestop’a yaptığı gibi. Tek fark – TD Ameritrade ve E * Trade, devrimin yarısında kuralları değiştirmeyecek ve yatırımcıların belirli sayıda hisseden fazlasını satın almasını engellemeyecek.

DİKKAT: Düşman olmayın. Tonla para kazanıp sonra kendin için biriktirme. Dünyayı iyileştirecek bir şeye harcayın. Bunu, sayfanızdaki yerel hayır kurumlarına bağışlamanızı öneririz. charitynavigator.org 85 veya daha yüksek bir puana sahip.

Örnekler:

(İşte daha büyük kuruluşlardan bazı örnekler. Yine de yerel hayır kurumları bulmanızı öneririz.)

Amerikan Kızıl Haçı

https://www.charitynavigator.org/index.cfm?bay=search.summary&orgid=3277

Amerika’yı beslemek

https://www.charitynavigator.org/index.cfm?bay=search.summary&orgid=5271

Birleşmiş Milletler Vakfı

https://www.charitynavigator.org/index.cfm?bay=search.summary&orgid=5547

Barış ve sevgi, sevgili maymunlar. ❤️😊️

İçtenlikle,

Kimse

Author

28 Comments

1. Karabük dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Merhabalar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 155

2. Bu konu : ” Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım , banu – 185

3. Bu konu : ” Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun , – 212

4. merhaba arkadaşlar siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

5. Iğdır dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Merhaba herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 91

6. Kocaeli dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, teşekkürler , doruk – 276

7. Diyarbakır dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Selamlar paylaşımınız valla güzel, saolun , ali – 57

8. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, face de paylaştım

9. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Hakkari dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Selamlar paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 279

11. Burdur merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-05-2021 13:49:00

12. Bu konu : ” Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, şukuladım , ziya – 489

13. Elazığ dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 14

14. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Selamın aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 413

15. Sakarya dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 124

16. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 451

18. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. Zonguldak dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 463

20. Yozgat dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Merhaba paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 436

21. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 24-06-2021 00:14:21

22. Bu konu : ” Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 410

23. Bayburt dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Slm siteniz valla iyi, face de paylaştım , – 81

24. Gaziantep merkezden ben memo. Merhabalar sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 11:58:38

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Güçlü insanlar bizden para çalmıyor. Onlara para vermemiz için bizi kandırıyorlar. . Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 326

26. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2021 15:16:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link