Kategoriler
Genel

Güçlü psychedelics sizi nereye götürüyor ve Nazilerin DMT’nin doğumuna herhangi bir katılımı oldu mu?

DMT ve güçlü LSD dozları gibi güçlü psychedelics’lerde aynı tür görselleri gören insanlar hakkında çok şey gördüm. Örneğin birçoğu dans eden elfleri, büyük varlıkları ve hatta piramitleri gördüklerini söylüyor. Bu ilaçların sizi gerçekten bir yere, belki başka bir boyuta götürmesi mümkün olabilir mi? Hiç kimse benzer bir gezi oldu ve bu konuda düşünceleriniz neler?

N, N-Dimetiltriptamin (DMT), Hitler iktidara gelmeye başladığında Alman bir kimyager tarafından sentezlendi, söyledikleri doğruysa ve Hitler, Hollow Earth’ü aramak için Kuzey Kutbu’na ve Himalayalara gizli keşifler yaptı ve diğer gizemli tapınaklar, belki Naziler olması gerekenden çok daha fazla şey biliyor olabilirler ve ruhu başka bir yere, hatta zamanın başlangıcına götürebilecek bir ilacı sentezlemiş olabilirler.

Biraz çılgın ama kim bilir, Hitler olmasa ve DMT’yi oluşturan Naziler olmasa bile, henüz denemediğim son derece gizemli bir madde olarak kalacak!

“Güçlü psychedelics sizi nereye götürüyor ve Nazilerin DMT’nin doğumuna herhangi bir katılımı oldu mu?” için 10 yanıt

Denizli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, sağolun 05-07-2020 18:52:24

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-07-2020 01:25:52

Tokat merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler 27-07-2020 23:19:16

Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 22:50:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir