Aşılı ya da aşısız, Zengin ya da Yoksul, Siyah ya da Beyaz, Afrikalı/Asyalı/Avrupalı/Avustralyalı/Amerikalı, umurumda değil!!

Uluslararası düzeyden ulusal düzeye, hatta iki komşu topluluk arasındaki tüm gruplar arasındaki savaşlar büyük bir zaman kaybıdır! Hepimiz mantıksız farklılıklarımızı bir kenara bırakıp büyük resmi görebilirsek, gerçek düşmanın kim olduğunu anlamamız bir an bile almaz.

Böl ve yönet onların oyunu!

Bu adamları unutmayın, Birleşik dururuz, Bölünürüz düşeriz!!

Umarım bir gün hepimiz bir araya gelebilir ve ortak düşmanımız olan Tiranlığı ortadan kaldırabiliriz!

18 Comments

1. Bu konu : ” “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 256

2. selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 301

4. Bu konu : ” “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 242

5. Selamlar sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Konya merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-08-2021 18:15:37

7. Bu konu : ” “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 477

8. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 19

9. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-08-2021 14:00:34

10. Nevşehir merkezden ben Hasan. Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:28:09

11. Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

12. Eskişehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:08:24

13. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler 05-09-2021 09:12:11

14. Sinop dan kimler var. “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? . Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 181

15. Elazığ dan kimler var. “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? . merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 143

16. Kahramanmaraş dan kimler var. “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? . Selam sayfa cidden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 387

17. Kilis merkezden ben . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 14-09-2021 09:51:04

18. Van dan kimler var. “GÜÇTE AYRICALIKLI” olanın bizi Bölmesine izin vermeyebilir miyiz? . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ziya – 353

Write A Comment