İNSANLAR İÇİN HAREKET anti-demokratiktir ve:

Herhangi bir üçüncü tarafın oluşumunu ve etkinliğini büyük ölçüde sınırlandırın ve iktidardaki Oligarkları büyük ölçüde teşvik edin.

Herkesin Savaş ve Wall Street partilerine karşı seçimsel olarak örgütlenme hakkını baltalamak. Yakın tarihli bir Gallup anketinde, ABD seçmenlerinin% 62’si yeni bir büyük partiye ihtiyacımız olduğunu söyledi. Bernie Sanders, DNC’ye popüler bir ilericinin onları nasıl yenebileceğini gösterdi.

HR1 şunları yapacaktır:

• Ulusal parti komitelerinin adaylara verebileceği para miktarını 5000 $ ‘dan 100 milyon $’ a yükseltin, bu% 1999900’lük şaşırtıcı bir artış, parti patronlarına seçimlere büyük parayla su basması için neredeyse sınırsız güç verecek.

• Adayların alabileceği ve yapabileceği bağış ve harcama limitlerini ortadan kaldırın.

• HR1, başkanlık kampanyalarının federal eşleştirme fonlarına hak kazanmak için toplanması gereken para miktarını beş katına çıkarıyor: 20 eyaletin her birinde 5.000 $ ‘dan eyalet başına 25.000 $’ a kadar.

• Bir önceki cumhurbaşkanlığı seçiminde partilerin en az% 5 oy alarak erişebilecekleri genel seçim kampanyası blok hibe imkânlarının kaldırılması. HR1, önemli kamu desteği gösteren alternatif partilere adil bir şans vermek için oluşturulan bu hükmü ortadan kaldıracaktır.

• Genel seçim bloku hibelerini (her nitelikli adayın kampanya giderleri için belirli bir toplu kamu finansmanı aldığı), Seçim Günü boyunca eşleştirilen fonlarla değiştirin – kamusal kampanya finansmanı reformu için geriye doğru büyük bir adım – yukarıda belirtilen kriterleri kullanarak alternatif partiler ve bağımsız adaylar.

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Güle güle Popular Democracy HR1 ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 144

2. Ağrı dan kimler var. Güle güle Popular Democracy HR1 . merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 439

3. Antalya dan kimler var. Güle güle Popular Democracy HR1 . Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 456

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

5. Bingöl merkezden ben emin. Slm sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler 13-03-2021 08:41:22

6. Şırnak merkezden ben gaye. Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-03-2021 00:38:10

7. Bu konu : ” Güle güle Popular Democracy HR1 ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 400

8. Karabük merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanki hayran edici, teşekkürler 19-03-2021 00:37:07

9. Bu konu : ” Güle güle Popular Democracy HR1 ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 409

10. Şanlıurfa dan kimler var. Güle güle Popular Democracy HR1 . selamun aleyküm sayfanız valla iyi, teşekkürler , doruk – 117

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Güle güle Popular Democracy HR1 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 373

12. Bu konu : ” Güle güle Popular Democracy HR1 ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 41

13. Mersin merkezden ben ali. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-03-2021 03:07:18

14. Artvin dan kimler var. Güle güle Popular Democracy HR1 . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 278

15. Mardin merkezden ben mehmet. Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-04-2021 08:43:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link