Kategoriler
Genel

Gün için düşüncem. Üstel büyüme teorisi.

BÜYÜME BÜYÜME TEORİSİ

Bu devam eden bir çalışmadır. 32. sayfalık tam günlüğümü burada bulabilirsiniz

My vision about technological and evolutional advancement of the universe and humanity from conspiracy

Her şey tek bir varlık ya da atom ya da her ne olursa olsun başlar. Her şey katlanarak artıyor. Biz insanlık olarak tek şeyden başladık. Kimin ne zaman bildiklerinden katlanarak büyüyor. Ya bu virüs bizden daha hızlı büyüyen bir şeyse. İnsanlıktan daha hızlı. Eğer böyle düşünürseniz, biz aşılırız. Bir şey yapmazsak virüs bizi geçecektir. Sanki dinozorun nesli tükenmiş gibi. Bu virüs, dinozorlar için meteor kadar büyük. Ama şimdi insanlığın bu felakete karşı silahları var!

“Gün için düşüncem. Üstel büyüme teorisi.” için 21 yanıt

Erzurum merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran edici, sağolun 06-04-2020 23:22:33

İzmir merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-04-2020 04:14:45

Yozgat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 08-04-2020 23:21:50

Ordu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-04-2020 08:05:33

Isparta merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 07-05-2020 01:57:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir