Yeğenimi okul otobüsüne bindirdim Geçen sene sabah saatlerinde hava kararınca bütün yaz karanlıktı, gün ışığına çıkacağımızı söyledim, bir gün oldu geri kalanı karanlıktı, şimdi 6: 30’dan biraz önce aydınlanıyor İşte

Düzenleme: Bunun için yasal bir açıklama istiyorum çünkü yazın geri kalanında okula döndüğünde, saat değişikliği geldiğinde karanlıktı, bir gün daha fazla gün ışığı olmasını ve yakın zamana kadar karanlık olmasını bekliyordum.

Author

25 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2021 08:37:59

2. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2021 08:53:13

3. Ordu dan kimler var. Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , – 168

4. Bu konu : ” Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , hatice – 119

5. Bu konu : ” Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 259

6. Gümüşhane merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-05-2021 15:09:50

7. Sakarya merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-05-2021 10:46:38

8. Aksaray dan kimler var. Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor . Selam paylaşım gerçekten çok güzel, face de paylaştım , emin – 303

9. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 188

11. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Sakarya dan kimler var. Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor . Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 80

14. Karabük dan kimler var. Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor . Selamın aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 320

15. Kars merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-06-2021 18:27:52

16. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 131

18. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 07-07-2021 19:06:10

19. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Amasya dan kimler var. Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor . Selam sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 325

21. Uşak dan kimler var. Gün ışığı döngüsü değişmiş gibi görünüyor . Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 171

22. Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

23. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link