Bernie’nin kurumlar vergisi, oy verme makinesi sorunları, aşı/covid “komploları” hakkında tweet atması çok sıkıcı ve uzun süredir takıntı halinde. Alan 51’deki gizli dikilitaşlar hakkında ev için bir tavşan deliğinden aşağı inmeme neden olan eski r/komployu geri getirin!

Kim benimle?

Bana nostaljik bir ürperti veren o harika gönderi için u/realkeeny7’ye destek!

Author

30 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 91

2. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, saolun

3. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 365

4. Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

5. Afyon dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Merhabalar sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 154

6. Kocaeli dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Selam paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 442

7. Samsun merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 07-06-2021 07:42:17

8. Aksaray merkezden ben doruk. Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-06-2021 21:16:09

9. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-06-2021 02:17:42

10. Antalya dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Selamlar sayfa vallaha mükemmel, tebrikler , hatice – 470

11. Amasya dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, tebrikler , doruk – 315

12. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 60

13. Samsun merkezden ben banu. Merhabalar siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım 15-07-2021 09:23:20

14. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 259

15. Uşak dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Selam herkese web siteniz harbiden mükemmel, saolun , mehmet – 485

16. Karabük merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım 24-07-2021 21:30:44

17. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, saolun , ahmet – 463

18. Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, saolun , – 1

20. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, tebrikler , Aylin – 147

21. Van dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 191

22. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 453

23. Bu konu : ” Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , ahmet – 471

24. Isparta dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 485

25. Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

26. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 28-08-2021 04:51:49

27. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

28. Bayburt dan kimler var. Güncel siyasi meseleler sıkıcı komplolardır. Gölgeli UFO yapılarını/görülmelerini geri getirin, gizli . Slm web siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun , memo – 196

Write A Comment