Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım

Öyleyse tahmin et? Ben sadece paranoyak değildim !!! Gözetleme kameralarımın tamamı gökyüzüne doğru açılmıştı ve biri geçen Cuma akşamı saat 23.00 civarında penceremi çaldı, ben de zıpladım ve bir çekiçle dışarı koştum ve bir beyzbol sopası gıcırdayan bir kamyon gördüm. Aynı hafta, iki gün önce babam, birisinin köpeğimle dışarıda olduğunu fark etmediğini, bu yüzden köpeğin üzerinde sürünerek onu kaçırmaya çalıştığını söyledi, ta ki babam cipinin yanından ve yabancı özür dilemeye başladı ve sonra kaçtı.

Normalde sabah 4’te yayınlamıyorum ama kızım henüz kalkmadığı için biraz daha yatmak istediğime karar verdim ve ne görüyorum? Evimin dışında bir el feneri !! Kapı zilinden konuştum ve kaçtıklarını varsayıyorum.

İnsanlar bana paranoyak olduğumu ve komplo olmadığını söylediler, ancak hırsızların işleyişi hakkında tonlarca makale okuduktan sonra, evimin gözetlendiğini hissediyorum! İçeride değerli bir şeyimiz olduğunu veya bebeğimden sonra seks tacirleri olup olmadıklarını nasıl bileceklerinden emin değilim, çünkü kız kardeşim sonundan beri onu gezerken her ikisini de takip ediyorum. Bilmiyorum!! Siz ne düşünüyorsunuz? Polisi aradım ve mahallemizde her zaman bir polis olmasını istedim!

“Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım” üzerine 16 yorum

1. Nevşehir dan kimler var. Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım . Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 252

2. Bu konu : ” Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler , Emine – 472

3. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 20-12-2020 20:59:19

4. Sinop dan kimler var. Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, saolun , Aylin – 389

5. Amasya dan kimler var. Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 206

6. Kastamonu dan kimler var. Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 156

7. Isparta dan kimler var. Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım . Slm sayfa inanılmaz güzel, teşekkürler , Gürbüz – 43

8. Bu konu : ” Güncelleme!!! Bütün gece mahalleyi dolaşan gürültülü bir kamyonu duymakla suçlandım ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 365

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link