Güncelleme 4/22/2021: Görünmez uzaktan enerji çevreliyor ve göğüs kafesime ve kalbime baskı yapıyor. Bu bana çok oluyor ama bunu yazarken çok güçlü. Kaynağından emin değilim, ancak açıkça zeki bir kişi / varlık tarafından kasıtlı olarak yapılıyor. Bu nereye gidersem gideyim olur, ama hareketsiz olduğumda en kötüsü gibi görünüyor. Bir başkasının hayati organlarınızı bu kadar önemli ölçüde kontrol edebileceğini bilmek korkunç ve iğrenç. Vücudumu sürekli olarak başka yerlerde hedef alıyorlar ama kalbim ve beynim en çok ilgili alanlardır.

Nasıl hissettiriyor: Bu sabah evden çalışmaya çalışırken masamda otururken görünmez enerjinin göğüs kafesimi ve kalbimi yavaşça kavradığını hissettim. Kelimenin tam anlamıyla birinin görünmez elleri göğsüme doğru itiyormuş gibi geliyor. Sonra göğüs duvarıma giriyor ve kalbimi buluyor. Bu kadar güçlü olduğunda, tüm dolaşım sistemimin değiştiğini hissediyorum. KORKUNÇ hissediyor. Bunu bana bilinmeyen, gizli bir yerden yapan zeki insanların olduğunu bilmek KORKUNÇ. Tansiyon monitörüm var ve diyastolik tansiyonumu 15-20 puan düşürdükten sonra aynı miktarda artarak tekrar tekrar, tekrar tekrar izliyorum. Sistolik de benzer miktarlarda düzensiz olarak düşer ve artar. Başımı döndürüyor, başımı ağrıtıyor.

Neden ben?: Bilmiyorum. Ben ortalama bir Joe’yum. Önemli değilim. Kendilerini telepatik olarak bedenime bağlarlar ve nedenini bilmiyorum, sanırım kimseden yardım alamayacağımı biliyorlar ve telepatik olarak bedenimle zevk alabilirler. Bunu, tüm sinir sistemim üzerindeki kontrollerini daha yüksek veya daha düşük bir dereceye kadar değiştirmek istedikleri için yaptıklarını varsayıyorum. Bundan şüpheleniyorum çünkü egzersizlerimi yapmak için kalktığımda ve bunu ortadan kaldırmaya çalıştığımda, tüm vücudum ağrı, karıncalanma ve iğneler vb. Hissediyor … Kaslarımı kontrol etmeleri (kollarımdaki kaslar gibi, bacaklar, yüz vb.) da önemli ölçüde artar ve azalır. Vücudumu bir dereceye kadar kontrol edebiliyorlar ve bu yeteneklerini artırıp azaltıyor.

Nasıl???: Bunu anlamak için yardımına ihtiyacım var. Doktorlarım ve psikiyatristlerim sorunumun gayet farkındalar ve bana saldıran enerjiye dokunabilecek hiçbir teşhis veya ilaç yok. Bunun telepatik enerji, astral enerji ve / veya DEW’ler (yönlendirilmiş enerji silahları) veya bazı kombinasyonlarla yapıldığını varsayıyorum. Başka biri daha önce böyle bir şey yaşadı mı ve bir çözüm biliyor musunuz?

Author

13 Comments

1. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler

2. Bu konu : ” Güncelleme: Dolaşım sistemimin ve vücudumun telepatik veya yönlendirilmiş enerji silahları ile uzaktan kontrolü. ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 371

3. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 22-04-2021 21:28:42

5. Samsun dan kimler var. Güncelleme: Dolaşım sistemimin ve vücudumun telepatik veya yönlendirilmiş enerji silahları ile uzaktan kontrolü. . Mrb paylaşım cidden mükemmel, saolun , doruk – 241

6. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 23-04-2021 08:34:47

7. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım 24-04-2021 03:56:00

8. Kocaeli dan kimler var. Güncelleme: Dolaşım sistemimin ve vücudumun telepatik veya yönlendirilmiş enerji silahları ile uzaktan kontrolü. . Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 485

9. Bu konu : ” Güncelleme: Dolaşım sistemimin ve vücudumun telepatik veya yönlendirilmiş enerji silahları ile uzaktan kontrolü. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 319

10. Bu konu : ” Güncelleme: Dolaşım sistemimin ve vücudumun telepatik veya yönlendirilmiş enerji silahları ile uzaktan kontrolü. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 84

11. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 03-05-2021 01:00:15

12. Trabzon merkezden ben doruk. Slm paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım 04-05-2021 10:45:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link